РОЗКІШ І АДРЕНАЛІН: УСЕ І ЗРАЗУ.

Новий BMW M760Li xDrive: 609 к.с., 448кВт

РОЗКІШ І АДРЕНАЛІН: УСЕ І ЗРАЗУ.

Новий BMW M760Li xDrive: 609 к.с., 448кВт

Вперше в історії підрозділу BMW M GmbH представляє моделі M Performance, створені на базі BMW 7 серії седан: BMW M760Li xDrive і BMW M760Li xDrive V12 Excellence. Два найбільш розкішних автомобілів лінійки оснащені 12-циліндровим бензиновим двигуном M Performance TwinPower Turbo. BMW M760Li xDrive відрізняється особливо спортивним виглядом, в той час як комплектація

моделі V12 Excellence підкреслює неперевершену розкіш автомобіля. Обидвіверсії включають в себе елегантні елементи оформлення кузова і салону зколекції BMW Individual. В результаті нові моделі надихають поєднанням чистоїдинаміки і неповторної розкоші.

BMW M760Li xDRIVE: ДИЗАЙН M PERFORMANCE.

Ряд опцій з M Спорт пакета наділяють стильний вигляд BMW M760Li xDrive виразними спортивними якостями. Ці опції ідеально доповнюють ексклюзивні особливості дизайну M Performance. Численні технічні та візуальні модіфіцкаціі, виконані інженерами BMW M GmbH забезпечують максимальні динамічні характеристики, мінімальний аеродинамічний опір і абсолютний комфорт. В результаті видатний статус моделей доповнюється атрибутами в спортивному стилі, здатними надихнути навіть найвимогливіших шанувальників.

ЕКСКЛЮЗИВНІ ОСОБЛИВОСТІ BMW M760Li xDRIVE.

Елементи дизайну в акцентному кольорі

Змінена передня частина з збільшеними повітрозабірниками включає в себе ексклюзивні елементи M Performance. Рамка і торцеві поверхні ламелей решітки радіатора, а також аеродинамічні елементи Air Blades виконані в кольорі «Сірий Церій».

20" диски M Double-spoke 760 M.

За ідеальні характеристики прискорення та гальмування відповідають легкосплавні шліфовані колісні диски кольору «Сірий Церій» з матовою обробкою в поєднанні з спортивними 19″ гальмівними супортами M, пофарбованими в синій колір.

Стильні деталі M Performance.

При погляді збоку нові моделі відрізняють логотипи M і V12, а також пофарбовані в колір «Сірий Церій» накладки на дзеркала заднього виду, повітроводи Air Breather і декоративні елементи дверей і дверних ручок.

Вражаюча спортивна випускна система M

Здвоєні вихлопні патрубки кольору «Сірий Церій» з розділовою перемичкою є ідеальним візуальним відображенням яскравого характеру спортивної випускної системи M760Li xDrive з харизматичним спортивним звучанням.

Безпомилково впізнаваний вид ззаду

Ексклюзивно для моделей M Performance пропонуються пофарбовані в колір «Сірий Церій» декоративна планка на кришці багажника і напис з позначенням моделі. Опціональний задній спойлер M додатково підкреслює атлетизм автомобіля *. * Доступний орієнтовно з виробництва 03/17

Індивідуальні накладки на пороги

Підсвітлені накладки на пороги з логотипом V12 недвозначно сигналізують водієві та пасажирам, що їх очікуюче унікальне задоволення від поїздки.

BMW M760Li xDRIVE V12 EXCELLENCE.

Якщо для свого BMW M760Li xDrive Ви віддаєте перевагу максимально розкішному виконанню з мінімум спортивних деталей, Вам ідеально підійде BMW M760Li xDrive V12 Excellence, що пропонується в якості опції виконання. У ньому акцент зроблений на ексклюзивному комфорті, елегантній розкоші та виразній солідності. Дана модель M Performance з двигуном V12 максимально відповідає потребам вимогливих клієнтів, які віддають перевагу розташовуватися на розкішному задньому сидінні автомобіля.

Зовнішній вигляд моделі виконаний в дизайні Pure Excellence. В даний пакет оснащення входять 20-дюймові легкосплавні диски BMW Individual дизайну W-spoke 646 і спортивна гальмівна система M з супортами, забарвленими в глянсовий чорний колір. Передню частину BMW M760Li xDrive V12 Excellence відрізняє хромована смуга в решітці повітрозабірника. Ламелі решітки пофарбовані в сріблястий колір, а їх торцеві поверхні і рамка мають хромовану обробку. Крім того, рамки стекол, повітроводи Air Breather, декоративні елементи дверей і написи V12 на задніх стійках також мають хромоване покриття. У задній частині над хромованою декоративною планкою з лівого боку кришки багажника розташовується напис xDrive, а з правого боку – замість позначення моделі – емблема V12.

Салон автомобіля також отримав обробку в дизайні Pure Excellence. Зокрема, стеля виконана з алькантари, а пороги забезпечені накладками з алюмінію з тонким шліфуванням і підсвіченим позначенням моделі V12. Накладки прорізів для ременів безпеки, підлокітники і дверні ручки зі вставками з цінних порід дерева, а також шкіряне рульове колесо BMW з дерев’яними вставками створюють атмосферу елегантності. При включенні запалювання в центральній частині приладової панелі загоряється емблема V12, сигналізуючи про майбутні незабутні емоції від водіння.

12-ТИ ЦИЛІНДРОВИЙ БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН M PERFORMANCE TWIN POWER TURBO.

12-циліндровий бензиновий двигун M Performance TwinPower Turbo задає стандарти для автомобілів даного сегменту. Він поєднує в собі феноменальну потужність і ураганний крутний момент у всьому діапазоні частоти обертання. Уже з 1550 об / хв він забезпечує максимальний крутний момент, що становить 800 Нм.

Максимальна потужність силового агрегату робочим об’ємом 6,6 літра становить 448 кВт (609 к.с.) при частоті обертання від 5500 до 6500 об / хв. Седани BMW 7 серії з 12-циліндровим двигуном прискорюються з 0 до 100 км / год всього за 3,7 с.

Ексклюзивний звук модифікованої спортивної вихлопної системи M з керованими заслінками варіюється від елегантної солідності до яскравої емоційності, що підкреслює динамічний характер BMW M760Li xDrive.

 

Випускна система BMW M760Li xDrive V12 Excellence, що отримала максимально комфортні налаштування, забезпечує стриманий і шляхетний звук. Два здвоєних хромованих вихлопних патрубка візуально з’єднані додатковою хромованою вставкою в задньому бампері.

ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ M PERFORMANCE.

BMW M760Li xDrive оснащується активною системою регулювання ходової частини Executive Drive Pro з пневмопідвіскою на обох осях, системою динамічного регулювання жорсткості амортизаторів і інтегральним активним рульовим керуванням, а також інтелектуальною системою повного приводу xDrive. Завдяки спеціальним налаштуванням M Performance дані системи забезпечують автомобілю вражаючі ходові характеристики з більш спортивним характером, але не на шкоду найвищому рівню комфорту.

Інтегральне активне рульове управління покращує динамічні характеристики автомобіля, змінюючи кут відхилення передніх і задніх коліс відповідно до поточної швидкістю руху. Завдяки цьому поліпшується керованість і підвищується курсова стійкість. В результаті автомобіль зберігає стабільність навіть в динамічних поворотах і при різких змінах смуги руху. Різні параметри електронних систем рульового управління безпосередньо пов’язані з перемикачем режимів руху. Вибір того чи іншого режиму активує відповідний алгоритм роботи рульового управління, що ідеально відповідає динамічному характеру BMW M760Li xDrive.

Система постійного повного приводу є невід’ємною частиною BMW M760Li xDrive. Інтелектуальний алгоритм безступінчато розподіляє крутний момент, причому на передню або задню вісь може подаватися до 100% моменту. Ще більш висока динаміка, феноменальна маневреність і істотне поліпшення тяги гарантують максимально спортивні враження від водіння. Щоб додатково підкреслити спортивний характер M Performance нового BMW M760Li xDrive, система приводу отримала настройки з вираженим заднеприводним характером і, як наслідок, ще більш відточену керованість.

ЩЕ БІЛЬШЕ КОМФОРТУ: EXECUTIVE DRIVE PRO.

У поєднанні з пневмопідвіскою на обох осях і системою динамічного регулювання жорсткості амортизаторів активна система регулювання ходової частини забезпечує неперевершений рівень комфорту руху. Система придушення крену Dynamic Drive також піддалася додатковому доопрацюванню. Всі настройки амортизації і віброізоляції в даному седані M Performance ідеально збалансовані між спортивностью і комфортом. Крени кузова при стрімких змінах напрямку

руху миттєво придушуються, а на прямих відрізках шляху регульовані стабілізатори переключаються в максимально вільний режим роботи, додатково підвищуючи рівень комфорту. Система отримала спеціальні настройки для оптимальної відповідності динамічному характеру BMW M760Li xDrive.

ЛАСКАВО ПРОСИМО У СВІТ РОЗКОШІ BMW.

ЩЕ БІЛЬШЕ СПОРТИВНОСТІ: 8-СТУПІНЧАСТА СПОРТИВНА АВТОМАТИЧНА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ STEPTRONIC.

За передачу феноменальної потужності двигуна V12 відповідає 8-ступінчаста спортивна автоматична коробка передач Steptronic. Спеціально допрацьовані інженерами для моделей M Performance алгоритми перемикання ідеально відповідають характеристикам силового агрегату потужністю понад 609 к.с. Підрульові пелюстки дозволяють змінювати передачі вручну при спортивному водінні.

Для трансмісії також передбачена функція Launch Control, що забезпечуємаксимально динамічне прискорення в будь-яких умовах для самих амбітнихводіїв. Компактна конструкція, низька вага і ідеальна сполучуваність з функцієюAuto Start Stop також вносять істотний внесок в зниження рівня витрати палива ішкідливих викидів.

СІМЕЙСТВО M PERFORMANCE.

Витончений дизайн, еталонні ходові якості і максимальна динаміка – автомобілі BMW M Performance є втіленням всіх ці якостей. Дані ексклюзивні моделі від BMW M GmbH поєднують в собі всі переваги відповідних серій зі спортивними генами BMW M, формуючи свій власний, унікальний сегмент.

Концентроване задоволення від водіння.

Познайомтесь зі всім модельним рядом M Performance.
Детальніше

Наверх