НА СТАРТ, УВАГА, ПІШОВ!

BMW 6 серії Купе.

НА СТАРТ, УВАГА, ПІШОВ!

BMW серії Купе.

Витягнутий капот, короткі звіси і висхідна до корми лінія даху формують елегантний силует спортивного дводверного BMW 6 серії Купе. Салон на сто відсотків відповідає дизайну кузова. Розширена обробка двокольорового ексклюзивної шкірою ‘Nappa’, деталі з цінних порід дерева і бездоганна контрастна стрічка створюють в салоні атмосферу вишуканого благородства. В рамках стратегії BMW EfficientDynamics на вибір пропонуються три варіанти приводу, що відрізняються високою потужністю і плавністю роботи: рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo, 8-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo і рядний 6-циліндровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo. Інноваційні рішення BMW ConnectedDrive, такі як проекційний дисплей BMW або асистент водіння Plus встановлюють нові стандарти навіть на автомобілях такого ексклюзивного класу.

Технічні характеристики

Базове обладнання

Потужність, кВт (к. С.) При об / хв (650i)330 (450)/5,500
Викид CO2 в змішаному циклі, г / км (650i)206–199
Розгін 0-100 км / ч (650i)4.6
Макс. крутний момент, Н · м при об / хв (650i)650/2,000–4,500
Витрата в змішаному циклі, л / 100 км (650i)8.8–8.6

ДІЗНАЙТЕСЬ ВСЕ ПРО BMW 6 СЕРІЇ КУПЕ.

Дизайн.

BMW 6 серії Купе в рівній мірі властиві витонченість і міць. Його кузов формують чіткі контури і впевнено виліплені поверхні. Об’ємні повітрозабірники і ефектні насадки на вихлопних трубах з опційного М Спорт пакета додатково підкреслюють спортивний характер автомобіля. У композиції передньої частини кузова головну роль відіграють решітки радіатора з дев’ятьма сяючими ребрами, що розташувалися між ефектними світлодіодними фарами. Всі важливі дисплеї і органи управління розташовані з урахуванням потреб водія, що забезпечує повний контроль, необхідний водієві спортивного купе. Поєднання великих поверхонь і акцентованих ліній з дрібно деталізованими приладами і високоякісними матеріалами виробляє ексклюзивне враження.

Дізнатись більше

Динаміка і економічність.

По динамічному звучанню спортивної системи випуску ВГ можна судити про можливості цього автомобіля. Двигуни з високим крутним моментом і досконалі технології ходової частини і трансмісії ідеально поєднуються в BMW 6 серії Купе. Функція управління прискоренням при максимальному розгоні прискорює пульс. При щоденному використанні автомобіля ви твердо знаєте: відточені технології BMW EfficientDynamics утримають витрати палива на необхідному мінімумі.

Дізнайтесь більше

Обладнання.

Динамічний, що кидає виклик або елегантний – підкреслити всі грані BMW 6 серії Купе допоможуть ексклюзивні пакети обробки: М Спорт пакет, а також пакети обробки Pure Experience і Pure Excellence. Крім того, BMW Individual пропонує на вибір безліч варіантів обробки, які підкреслять унікальний характер і індивідуальний стиль вашого BMW 6 серії Купе. Забезпечити оптимальний рівень повсякденної практичності вам допоможе асортимент оригінальних аксесуарів BMW.

Дізнатись більше

330 КВТ.

Феноменальна потужність BMW 650i становить основу динамічності BMW 6 серії Купе. 8-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo миттєво реагує на торкання педалі газу, два турбонагнітача, Valvetronic, подвійний VANOS і безпосереднє уприскування палива забезпечують розгін автомобіля до 100 км / год всього за 4,6 секунди. BMW 650i xDrive гарантує такий результат за 4,4 секунди. З урахуванням потужності 330 кВт (450 л. С.) І максимального крутного моменту 650 Н · м 8-циліндрового бензинового двигуна BMW TwinPower Turbo витрата палива досить скромна. При наявності функції автоматичної зупинки і запуску двигуна, а також інших елементів стратегії BMW EfficientDynamics середня витрата BMW 650i становить від 8,8 до 8,6 л / 100 км (від 9,3 до 9,1 л / 100 км в комплектації xDrive) при викиді CO2 від 206 до 199 г / км (від 217 до 213 г / км в комплектації xDrive). Таким чином, BMW 650i і BMW 650i xDrive в базовій комплектації відповідають стандарту EU6.
Дізнайтесь все про економічнітсь
Технічні характеристики

ОГЛЯД BMW 6 СЕРІЇ КУПЕ.

Наверх