НЕБАЧЕНА СВОБОДА ДЛЯ ДИНАМІКИ.

Динаміка руху та економічність кабріолета BMW 6 серії.

НЕБАЧЕНА СВОБОДА ДЛЯ ДИНАМІКИ.

Динаміка руху та економічність кабріолета BMW 6 серії.

Тяговиті двигуни та високотехнологічна ходова частина ідеально адаптовані один до одного, гарантуючи неймовірне задоволення від водіння, що доповнюється динамічним звуком спортивної системи випуску. Динаміку та маневреність кабріолета BMW 6 серії особливо яскраво відображує застосування технологій BMW EfficientDynamics, таких як потужні, чуйні та виключно економічні двигуни BMW TwinPower Turbo або 8-ступінчаста спортивна коробка передач Steptronic.

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

Для BMW фокус уваги завжди спрямований на отримання максимального задоволення від водіння, якою б не була мета – максимальна потужність або мінімальна витрата палива. BMW EfficientDynamics – це стратегія, розроблена BMW для мінімізації витрати палива та рівня викидів при одночасному підвищенні динаміки та задоволення від водіння. Це комплекс технологій, який охоплює систему приводу, управління енергією та продуману полегшену концепцію автомобіля BMW EfficientLightweight. Ці технології включені в базову комплектацію кожного BMW.

Завдяки новому поколінню бензинових та дизельних двигунів BMW TwinPower Turbo вдалось додатково знизити витрату палива і покращити динамічні характеристики автомобілів BMW. Підвищення економічності також досягається за рахунок оптимізації аеродинамічних характеристик.

СПОРТИВНА СИСТЕМА ВИПУСКУ.

Насичене звучання спортивної системи випуску ідеально доповнює атлетичний вигляд автомобіля. Звук вихлопу може змінюватися за допомогою інтегрованого клапана випускної системи з механічним приводом, яким керує система управління режимами водіння. У динамічних режимах водіння SPORT та SPORT+ враження посилюються за рахунок ще більш ефектного звучання двигуна, тоді як режими, орієнтовані на комфорт, передбачають стриманий звуковий супровід, що підходить для далеких поїздок та підсилює відчуття розкоші.

ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ.

Те, що здається абсолютно природним та закономірним, часто є результатом напруженої роботи. Це в повній мірі відноситься до кабріолету BMW 6 серії. Слухняність та легкість керування досягаються за рахунок ретельної, надточного налаштування шасі. Технології BMW EfficientDynamics, наприклад, 8-циліндровий V-образний та 6-циліндровий рядні двигуни BMW TwinPower Turbo, а також 8-ступінчаста спортивна коробка передач Steptronic, що входить в стандартне обладнання, перетворюють цей автомобіль у надзвичайно динамічний кабріолет, в якому можна повною мірою насолодитися легким, повітряним відчуттям сонця та вітру.

Точна керованість та абсолютна курсова стійкість кабріолета BMW 6 серії справді вражають. Технічною основою цих характеристик є ходова частина, яка гарантує оптимальний контакт коліс з дорогою та ідеальну керованість у будь-яких ситуаціях. Ходова частина кабріолета BMW 6 серії поєднує в собі бездоганно налаштовані технічні компоненти, рівномірний розподіл маси між осями в співвідношенні 50:50 та задній привід.

Задня вісь передає потужність двигуна на дорогу, при цьому рульове керування повністю не залежить від впливу крутного моменту приводу. Подвійні важелі передньої підвіски та інтегральна задня підвіска також є частиною конструкції шасі. Обидва компоненти виконані переважно з алюмінію, що зменшує масу автомобіля. В даному випадку «менше» означає «більше»: більше маневреності, комфорту та безпеки.

Інтегральна система активного рульового керування для задньопривідних автомобілів поєднує в собі підрулення задніх коліс та динамічну зміну кута повороту передніх коліс. При повороті на швидкості до 60 км/год задні колеса повертаються в напрямку, протилежному напрямку передніх коліс, при цьому виникає ефект укорочення колісної бази, що поліпшує маневреність та керованість. При повороті на швидкості понад 60 км/год задні колеса повертаються в тому ж напрямку, що й передні, при цьому відбувається віртуальне подовження колісної бази, за рахунок якого поліпшуються курсова стійкість та комфорт, що особливо помітно при активному маневруванні.

Перемикач режимів руху дозволяє переходити з режиму COMFORT зі стандартними налаштуваннями двигуна, підвіски та коробки передач в економічний режим ECO PRO або режим SPORT, який зробить водіння ще більш динамічним. У режимі ECO PRO схеми роботи педалі акселератора і коробки передач, а також параметри роботи кліматичної системи налаштовуються для досягнення максимальної економічності.

Режим ECO PRO дозволяє заощадити до 20% палива, а додаткову економію забезпечують функція руху накатом, прогнозуючий асистент та функція «Маршрут ECO PRO». Прогнозуючий асистент розпізнає за допомогою системи навігації місцеві умови та завчасно дає підказки з водіння. Якщо за наступним поворотом починається зона обмеження швидкості, система рекомендує заздалегідь знизити швидкість.

Функція «Маршрут ECO PRO» також сприяє зниженню витрати палива. За допомогою цієї функції розраховується маршрут, оптимізований з точки зору паливної економічності. При розрахунку враховуються завантаженість доріг, індивідуальний стиль водіння та місцеві умови. Ця функція дозволяє автомобілю рухатися накатом при русі зі швидкістю до 160 км/год, коли водій прибирає ногу з педалі акселератора і не гальмує. У режимі SPORT реакції автомобіля загострюються, даруючи ще більш динамічні відчуття від водіння.

ВОСЬМИСТУПІНЧАТА СПОРТИВНА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ STEPTRONIC.

8-ступінчаста спортивна коробка передач Steptronic здатна адаптуватись до індивідуального стилю водіння. Вона ідеально підходить для будь-якої поїздки – від плавного неквапливого руху до істинно динамічної їзди. Передачі перемикаються автоматично, але в будь-який момент можна зробити це вручну Перемикати передачі можна за допомогою важеля перемикання передач з динамічним дизайном, а також за допомогою підрульових перемикачів.

У режимі Sport процес перемикання налаштований на максимальну потужність. Завдяки наявності восьми передач КП завжди підтримує оптимальні оберти

двигуна для досягнення максимальної потужності при розгоні та економічності при рівномірному русі. Це дає підстави швидше прискорюватись, наприклад під час обгону іншого автомобіля.

У процесі руху з високою швидкістю додаткова восьма передача знижує оберти двигуна, скорочуючи тим самим витрату палива та зменшуючи рівень шуму. Тут у гру вступає наша новітня розробка – муфта блокування гідротрансформатора. 8-ступінчаста спортивна коробка передач Steptronic забезпечує найвищий комфорт при перемиканні та максимальну ефективність.

Функція Launch Control 8-ступінчастої спортивної коробки передач Steptronic забезпечує максимально швидкий розгін з місця. Увімкніть антипробуксовочну систему DTC коротким натисканням кнопки системи стабілізації DSC, переведіть важіль селектора в положення S, натисніть педаль гальма та, утримуючи її, натисніть педаль акселератора, щоб активувати режим «кік-даун». Тепер відпустіть педаль гальма і ви відчуєте ураганний розгін, який триває до відпускання педалі акселератора. Цю функцію належним чином оцінять шанувальники динамічного спортивного стилю водіння.

BMW xDRIVE.

Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive ідеально адаптується навіть до найскладніших умов дорожнього покриття і завжди гарантує оптимальне зчеплення. Система xDrive та система стабілізації (DSC) гарантують безпеку і стійкість вашого BMW. Використовуючи систему датчиків DSC, система xDrive швидко і гнучко розподіляє потужність приводу між осями, запобігаючи ефекту надлишкової або недостатньої поворотності в поворотах, тим самим забезпечуючи відмінну курсову стійкість. Крім цього, вона гарантує швидкий та безпечний розгін навіть на слизьких або крутих ділянках дороги. Завдяки цьому в критичних дорожніх ситуаціях системі DSC не доводиться втручатися у керування автомобілем настільки інтенсивно. Система xDrive поєднує всі переваги повнопривідної трансмісії, такі як відмінне зчеплення з дорогою, курсова стійкість та безпека руху, з класичною маневреністю BMW.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЕНЕРГІЄЮ.

У якості стандартного обладнання система інтелектуального управління енергією BMW 6 серії Кабріолет включає в себе наступні технології BMW EfficientDynamics: режим ECO PRO, автоматичну функцію «старт-стоп» та функцію рекуперації енергії гальмування. Максимальна ефективність і екологічність досягаються шляхом спільного використання цих технологій.

Згідно з даними внутрішнього дослідження BMW на тему витрат палива, в режимі ECO PRO витрата палива може бути до 20% нижче в залежності від стилю керування автомобілем. Функція руху накатом, асистент попереднього аналізу маршруту та режим ECO PRO дозволяють додатково заощадити до 5% палива.

У процесі руху накатом трансмісія від’єднується від двигуна і автомобіль рухається без участі двигуна. Автомобіль починає рухатися накатом, якщо водій прибирає ногу з педалі акселератора на швидкості від 50 до 160 км/год і не натискає на гальма. У разі необхідності асистент попереднього аналізу маршруту може відключити функцію руху накатом.

Використовуючи дані навігаційної системи, асистент попереднього аналізу маршруту розпізнає зони обмеження швидкості, вигини дороги, об’їзні шляхи, повороти та виїзди на автостраду, рекомендуючи водію в оптимальний момент припинити розгін.

Функція маршруту ECO PRO розраховує найбільш ефективний маршрут з урахуванням дорожньої ситуації, манери водіння та умов руху. Бортовий комп’ютер показує відсоток можливої економії палива при русі за маршрутом, розрахованим функцією ECO PRO.

Завдяки автоматичній функції «старт-стоп» паливо витрачається тільки під час руху автомобіля. При короткочасній зупинці, наприклад на світлофорі або в дорожньому заторі, автоматична функція «старт-стоп» сприяє економії палива, вимикаючи двигун, як тільки автомобіль повністю зупиняється.

Коли автоматична функція «старт-стоп» активна, на інформаційному дисплеї відображується відповідний сигнал. Як тільки водій прибирає ногу з педалі гальма, двигун автоматично запускається.

Автоматична функція «старт-стоп» не впливає на комфорт і безпеку, оскільки залишається відключеною, якщо двигун не прогрівся до оптимальної робочої температури, не досягнута необхідна температура в салоні автомобіля або якщо заряд акумуляторної батареї недостатній або рульове колесо повертається. У разі необхідності центральний блок управління запускає двигун, навіть якщо автомобіль нерухомий, наприклад, при скочуванні автомобіля або запотіванні вітрового скла. Натисканням кнопки функцію автоматичного запуску / зупинки двигуна можна відключити в будь-який момент.

При кожному гальмуванні вивільнюється кінетична енергія, яка до недавнього часу ніяк не використовувалася. Система рекуперації енергії гальмування дозволяє реалізувати цей потенціал, на який довгий час не звертали уваги. Вона використовує енергію, яка виробляється кожен раз, коли водій гальмує або прибирає ногу з педалі акселератора, і перетворює цю енергію в електрику. За рахунок цієї енергії заряджається акумуляторна батарея. Завдяки інтелектуальній системі управління енергією зникає необхідність у безперервній роботі генератора, що зменшує навантаження на нього. Результат: зменшення витрат палива та підвищення потужності у повній відповідності з філософією BMW EfficientDynamics.

Наверх