У ЦЕНТРІ УВАГИ.

Кабріолет BMW 6 серії

У ЦЕНТРІ УВАГИ.

Кабріолет BMW 6 серії

У коротких поїздках або далеких подорожах кабріолет BMW 6 серії гарантує винятковий комфорт, динаміку та економічність. У чималій мірі це заслуга двигунів BMW TwinPower Turbo з технологіями BMW EfficientDynamics. Варіанти обладнання, такі як Design Pure Experience, Design Pure Excellence або пакет M Sport, дозволяють підкреслити різні грані характеру BMW 6 серії за вашим бажанням. Їх доповнюють інновації BMW ConnectedDrive, такі як проекційний дисплей BMW, консьєрж-сервіс або пакет систем Driving Assistant Plus. Спортивні, елегантні або екстравагантні акценти можуть бути додані за допомогою декількох типів колісних дисків, включаючи 20-дюймові легкосплавні багатоспицеві колісні диски дизайну 616.

Макс. Потужність, кВт (к. с.) при об/хв (650i)330 (450)/5500-6000
Викиди CO2 у г/км (650i)213–208
Розгін 0-100 км / ч, з (650i)4,6
Макс. крутний момент, Н · м при об/хв (650i)650 / 2.000-4.500

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО КАБРІОЛЕТ BMW 6 СЕРІЇ.

Дизайн.

Кожна грань кабріолета BMW 6 серії підкреслює аеродинамічнисть та спрямованість уперед. Завдяки світлодіодним фарам та денним ходовим вогням над повітрозабірниками трохи нахилена вперед решітка радіатора створює незабутній образ. Елегантний спортивний стиль відображений і в салоні кабріолета BMW 6 серії. Пакет Design Pure Experience – це гармонійне поєднання обробки ексклюзивною м’якою шкірою Nappa коньячного/чорного кольору Cognac/Black, обробки цінними породами дерева коричневого кольору Fineline, а також ефектної структури поверхонь. Разом ці елементи утворюють вишуканий і розкішний інтер’єр.

Дізнатись більше

Комфорт.

Тяговиті двигуни та високотехнологічна ходова частина ідеально адаптовані один до одного, гарантуючи неймовірне задоволення від водіння, що доповнюється динамічним звуком спортивної системи випуску. Динаміку та маневреність кабріолета BMW 6 серії особливо яскраво відображає застосування технологій BMW EfficientDynamics, таких як потужні, чуйні та виключно економічні двигуни BMW TwinPower Turbo або 8-ступінчаста спортивна коробка передач Steptronic.

Дізнатись більше

Обладнання.

Кабріолет BMW 6 серії обладнаний усім, що необхідно, щоб ви чудово почувалися у витонченій атмосфері. Крім того, доступний ряд пакетів обладнання. Пакети Design Pure Experience, Design Pure Excellence та M Sport дають можливість наблизити характер автомобіля до вашого власного. Програма BMW Individual дозволяє надати вашому автомобілю ще більшу індивідуальність і ексклюзивність. А функціональність може бути значно розширена за допомогою широкої гами оригінальних аксесуарів BMW.

Дізнайтесь більше

450 К. С.

330 кВт (450 к. с.) та 650 Ньютон-метрів. Витрати палива всього від 9,1 до 8,9 л/100 км (від 9,5 до 9,3 л/100 км з xDrive), викиди CO2 від 213 до 208 г/км (від 221 до 217 г/км з xDrive) та розгін до 100 км/год за 4,6 секунди (4,5 секунди з xDrive). Рядний бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo у BMW 650i поєднує революційні технології з інноваційними налаштуваннями. Турбонагнітачі TwinScroll та система Valvetronic подають чисте повітря у камери згоряння. Тут високоточна система впорскування за частки секунди формує оптимальну паливо-повітряну суміш, а система зміни фаз Double-VANOS ідеально адаптує потужність двигуна у всьому діапазоні частот обертання двигуна. Результат: максимальна економічність тоді, коли потреби в максимальній потужності немає, та максимальна потужність в широкому діапазоні оборотів, а також миттєвий відгук у будь-який момент при динамічному русі. BMW 650i та BMW 650i xDrive відповідають вимогам стандарту токсичності EU6.
Оцініть економічнітсь
Дізнайтесь більше про технічні характеристики

КОРОТКИЙ ОГЛЯД КАБРІОЛЕТА BMW 6 СЕРІЇ.

Наверх