СВІТ, СПОВНЕНИЙ МОЖЛИВОСТЯМИ.

Інформаційно-розважальні системи сервіси та системи допомоги водію автомобіля BMW 6 серії Gran Turismo.

СВІТ, СПОВНЕНИЙ МОЖЛИВОСТЯМИ.

Інформаційно-розважальні системи сервіси та системи допомоги водію автомобіля BMW 6 серії Gran Turismo.

Надійні помічники у Вашому автомобілі: BMW ConnectedDrive пропонує безліч інтелектуальних сервісів і продуктів, які роблять поїздки на Вашому BMW 6 серії GT ще більш безпечними і комфортабельними. Ваш особистий другий пілот дозволяє розслабитися під час поїздки, так як він весь час стежить за транспортною ситуацією і допомагає в дорозі завдяки інноваційним системам забезпечення комфорту і допомоги водієві.

BMW 640i xDrive Gran Turismo:
Витрата палива в л/100км (комбінований): 8,2 – 7,7
Викиди СО2 в г/км (комбінований): 187-177

ПЕРСОНАЛЬНИЙ АВТОПІЛОТ BMW.

Інтелектуальна система допомоги водію від BMW.

Все перед очима: асистент водіння Плюс від BMW персонального автопілота, ви завжди будете мати вашого персонального помічника на борту. Пакет, що складається з інтелектуальних систем допомоги водієві, підтримує вас у монотонних ситуаціях руху, або на ділянках доріг з паганим оглядом і підвищує безпеку та комфорт у вашому BMW 6 серії Gran Turismo.

ПАРКОВКА В РАДІСТЬ.

Інтелектуальні системи допомоги водію від BMW Personal CoPilot і роблять паркову надзвичайно легкою справою. Забудьте про пошук місця для парковки і надзвичайно тісних паркувальних місцях і втомлюючих маневрах в маленьких гаражах. Розслабтесь і залиште ці завдання у вашому майбутньому BMW.

Опціональний “Асистент парковки Plus” спрощує маневрування автомобіля при паркуванні. До його складу входять система кругового огляду, включаючи вид зверху, віддалений 3D вид, функцію парковки з дистанційним керуванням (PDC), а також допомога при боковій парковці, функція екстреного гальмування Active PDC та Асистент парковки, який виконує паралельну або перпендикулярну парковку без участі водія.

Інформація «паркова на вулиці» спрощує пошук місця для парковки, за допомогою пошукової системи вільного паркувального місця в обраних великих містах. На мапі навігатора вулиці мають кольоровий код, який відображує вірогідність наявності вільного місця для парковки. Темно-синій колір відображує високий рывень вірогідності, в той час, як світло-синій – низький рівень вірогідності знайти вільне місце для парковки на вулиці.

Функція парковки з дистанційним управлінням дозволяє водієві, перебуваючи поза автомобілем, дати команду припаркуватись автомобілю на вузьке парковочне місце або вийти з нього за допомогою інтерактивного ключа BMW Display Key.

В СТАНІ МИСТЕЦТВА.

Концепція експлуатації BMW 6 серії Gran Turismo.