РУШІЙНА СИЛА.

Дизайн BMW 6 серії Gran Turismo.

РУШІЙНА СИЛА.

Дизайн BMW 6 серії Gran Turismo.

Чіткі контури сучасного дизайну BMW 6 серії Gran Turismo дійсно привертають до себе всі погляди. За елегантними лініями кузова приховується концепція розкішного і функціонального комфорту. Створений з урахуванням найвищих сподівань, це ідеальний супутник, що поєднує в собі елегантність з відчуттям спорту.

BMW 640i xDrive Gran Turismo:
Витрата палива в l/100 km (комбінований): 8.2–7.7
CO2 викиди в г/км (комбінований): 187–177

ВИЗНАННЯ СТИЛЮ.

Особливості екстер'єру BMW 6 серії Gran Turismo.

ПОТУЖНА ХАРИЗМА.

Завдяки своєму ексклюзивному дизайну і унікальним світловим лампам, адаптивні світлодіодні лампи візуально розширюють передню частину BMW 6 серії Gran Turismo. Пласкі, L-образні задні фонарі підкреслюють контури трьохвимірних світлодіодних елементів, надаючи задній частині автомобілю динаміки.

АТМОСФЕРА ЦІЛКОВИТОГО КОМФОРТУ.

Атмосфера в салоні BMW 6 серії Gran Turismo – це насолода для всіх органів почуттів. Комфортне підсвічування в 11 варіантах дозволяє підібрати найбільш відповідний фон для будь-якої поїздки. Свіжість в салоні забезпечить пакет Ambient Air. Відчуття особливого простору для водія і пасажирів подарує великий панорамний скляний дах площею майже один квадратний метр.

МІЦНИЙ ХАРАКТЕР.

Модельний ряд BMW 6 серія Gran Turismo.

ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ BMW.

Незалежно від типу подорожі, оригінальні аксесуари BMW пропонують вірне рішення для будь-яких потреб – і унікальний різновид товарів для індивідуального оснащення BMW 6 серії Gran Turismo