КОЛИ ПОДОРОЖ СТАЄ МЕТОЮ.

Ходові характеристики BMW 6 серії Gran Turismo.

КОЛИ ПОДОРОЖ СТАЄ МЕТОЮ.

Ходові характеристики BMW 6 серії Gran Turismo.

Готовий до будь-якої подорожі BMW 6 серії Gran Turismo – автомобіль з незрівнянно різноманітними характеристиками. Двигуни з вищим ступенем ефективності та інтелектуальною аеродинамікою і легкими конструкціями, дозволяють насолоджуватись найвищою динамікою руху. У той само час інноваційні технології підвіски, такі як Executive Drive, гарантують комфорт в будь-якій ситуації. Незалежно від ваших планів – BMW 6 Series Gran Turismo завжди стає

правильним супутником.

BMW 640i xDrive Gran Turismo:
Витрата палива в л/100км (комбінований) 8,2 – 7,7
Вкиди СО2 в г/км (комбінований) : 187-177

СТИЛЬНИЙ КОМПАНЬЙОН.

Комфорт під час подорожі в BMW 6 серії Gran Turismo.

Комбінація елегантності, простору і комфорту робить BMW 6 серії Gran Turismo еталоном стилю для далеких поїздок. Активні технології ходової частини дозволяють реалізувати неперевершені ходові якості – для вражаючої маневреності на будь-яких швидкостях.

ВСУПЕРЕЧ УСІМ СИЛАМ.

Система Executive Drive у BMW 6 серії Gran Turismo.

ДЖЕРЕЛО ПОТУЖНОСТІ.

Двигуни BMW 6 серії Gran Turismo.

Двигуни BMW 6 серії Gran Turismo мают високу потужність і є джерелом справжнього задоволення від водіння. Використання найсучасніших технологій дозволяє домогтися неймовірного потенціалу потужності в поєднанні з легким набором високих обертів і плавністю в роботі. Інноваційні системи BMW EfficientDynamics сприяють досягненню найкращих показників викидів СО2 і витрат палива.

АЕРОДИНАМІКА В ЇЇ НАЙПРИВАБЛИВІШІЙ ФОРМІ.

Силует BMW 6 Series Gran Turismo характеризується спортивною елегантністю, яку видно з першого погляду, завдяки спеціальній аеродинаміці, яка вражає з точки зору керованості, акустики та ефективності. Серед цих особливостей відзначимо активний задній спойлер, який автоматично розтягується на швидкістю 110 км / год. Як результат – скорочення коефіцієнта аеродинамічного опору і значне поліпшення зчеплення коліс з дорогою.

ПОЛЕГШЕНА КОНСТРУКЦІЯ АВТОМОБІЛЯ BMW.

MW EfficientLightweight – це полегшена конструкція автомобіля, значно поліпшує динаміку і енергоефективність, і в той же час маэ високу міцність. Зниження маси – основа для відмінної динаміки і зразкової ефективності. Під час розробки різних компонентів використовуються матеріали, оптимізовані по масі, такі як високоміцна сталь, алюміній і магній.