ЗАРЯД АДРЕНАЛІНУ НА ВСЮ ПОДОРОЖ.

ЗАРЯД АДРЕНАЛІНУ НА ВСЮ ПОДОРОЖ.

Ваші нерви на межі: з моделлю M Performance BMW 5 серії Седан ви розсунете рамки можливого. Чистий адреналін. Спортивний характер перетворюється у гоночний. Тому що вам потрібно більше, ніж достатньо.

BMW M550i xDrive Седан:
Витрати палива у змішаному циклі, л/100 км: 9,2–8,9*
Викиди СО2, г/км у змішаному циклі: 209–204*

АТЛЕТИЧНА
МІЦЬ.

АТЛЕТИЧНА МІЦЬ.

462 К. С.

Розгін з місця до 100 км/год за 4,0 секунди *: з потужністю 462 к. с. * BMW M550i xDrive з легкістю затьмарює всіх конкурентів. Завдяки інтелектуальній системі повного приводу xDrive з акцентованим тяговим зусиллям на задніх колесах йому блискуче вдається будь-який спринт, а конкурентам залишається тільки розглядати його задні ліхтарі. Хоча, правду кажучи, він чудово виглядає з усіх боків …

* Наведені значення є попередніми та на даний момент не підтверджені.

СТВОРЕНИЙ БУТИ КРАЩИМ.

Адаптивна підвіска M занижена на 10 міліметрів та спеціально адаптована до BMW M550i xDrive. Рульове керування також оптимізовано, а спортивні гальма M орієнтовані на максимальне сповільнення. Якщо вам й цього мало, пропонуємо опціональну модель Professional адаптивної підвіски M, що піднімає динаміку водіння на професійний рівень. Коли мова йде про розганяючу кров пригоду за кермом, BMW M550i xDrive немає рівних. Адже, як не подивись, саме він диктує правила гри.

ПРИСКОРЮЄ ПУЛЬС.

Захоплююча дух зовнішність: особливу увагу в BMW M550i xDrive привертає до себе не тільки аеродинамічний пакет M, але й збільшені повітрозабірники, а також особливі дизайнерські акценти у кольорі «Сірий Церій». Цей ексклюзивний відтінок також ефектно прикрашає рамки решітки радіатора, аеродинамічні накладки дзеркал заднього виду й назву моделі. Завершують цілісний образ два спеціальних варіанти колісних дисків M Performance розміром 19 та 20 дюймів *.

* імовірно, надійдуть у продаж з другого кварталу 2017 року

ЧЕМПІОН У ВСІХ РОЗУМІННЯХ.

Накладки на пороги з назвою моделі, спеціальна панель приладів з цифровим позначенням моделі, шкіряне рульове колесо M та інші елементи пакету M Спорт є виразом неперевершеної спортивної досконалості BMW M550i xDrive.

ЩЕ БІЛЬШЕ
ЗАДОВОЛЕННЯ
ЗА КЕРМОМ.

ЩЕ БІЛЬШЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ЗА КЕРМОМ.

Автомобілі M Performance вражають своєю неймовірною потужністю. Насолоджуйтесь максимальною динамікою без шкоди комфорту. Крім того, незважаючи на весь свій унікальний спортивний характер, BMW M Performance залишається ідеальним поєднанням стилю та прогресивного дизайну. BMW M Performance. Ще більше задоволення від водіння.

Витрати палива та викиди СО2

Значення витрат палива. викидів СО2 та споживання потужності залежать від обраних розмірів коліс та шин. Дані витрат розраховуються за іздовим циклом ECE.

Запас ходу залежить від різноманітних чинників, таких як індивідуальна манера водіння, обраний маршрут, погодні умови, використання кліматичної системи та попереднього кондиціонування.

Подальша офіційна інформація про витрати палива та конкретні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів вказана в буклеті “Нові дерективи з витрат палива та викидів СО2 для легкових автомобілів”, який надається безкоштовно у всіх пунктах продажу, а також в компнії DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH за адресою: 1, 73760 Ostfildern, Germany (Німеччина).

Аксесуари зі шкіри та письмове приладдя – ідеальні компаньйони для повсякденних поїздок або розкішних подорожей. Всі предмети колекції прикрашає тиснення в стилі BMW 7 серії, а також напис Montblanc for BMW. Починаючи з весни 2016 р ексклюзивні серії аксесуарів будуть доступні по всьому світу як частина колекції BMW Lifestyle в спеціально відібраних дилерських центрах BMW і бутиках Montblanc.