НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА PROFESSIONAL

Навігаційна система Professional включає в себе систему гучного зв’язку, інтерфейс USB, кольоровий рідкокристалічний-дисплей з діагоналлю 8,8 дюйма і радіо BMW Professional з DVD-програвачем, а також функцію тривимірного відображення мапи та 20 ГБ вбудованої пам’яті. Управління системою здійснюється за допомогою інтуїтивно зрозумілого сенсорного контроллера iDrive*.

 

* Оновлення стосується тільки даних мап Німеччини.

ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ HEAD-UP

Повнокольоровий проекційний дисплей BMW Head-Up* відображає всю важливу інформацію безпосередньо в полі зору водія, дозволяючи йому повністю зосередитися на управлінні автомобілем. На дисплеї можуть відображатися такі дані, як, наприклад, поточна швидкість, підказки системи навігації, індикатор обмеження швидкості, в тому числі індикатор заборони обгону, а також телефонна книга та списки розваг.

 

* Пропонується опційно

БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ДИСПЛЕЙ НА ПАНЕЛІ ПРИЛАДІВ.

Багатофункціональний дисплей* на панелі приладів з технологією Black Panel і діагоналлю екрана 8,8 дюйма забезпечує ефектне відображення параметрів руху автомобіля. На панелі приладів можуть відображатися три різні режими та їхні специфічні характеристики, кожний зі своєю схемою кольорів і стилем графіки. Це режими ECO PRO, COMFORT і SPORT.

* Пропонується опційно