НЕПЕРЕВЕРШЕНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ.

BMW 3 серії Турінг.

НЕПЕРЕВЕРШЕНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ.

BMW 3 серії Турінг.

Неперевершене поєднання спортивного дизайну, динамічності та визначної функціональності робить BMW 3 серії Турінг абсолютно вражаючим від капоту до заднього бампера. Неймовірну динамічність та низький рівень витрат пального забезпечують оптимальний розподіл ваги, класичний задній привід, а також потужні й високоефективні бензинові або дизельні двигуни з технологією BMW EfficientDynamics. Постійний високий коефіцієнт зчеплення гарантує інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive. А за допомогою пакетів Sport Line, Luxury Line або M Sport Ви зможете підлаштувати BMW 3 серії Турінг до Ваших особистих потреб та вподобань.

Технічні характеристики

Об’єм багажника, л496
Безконтактне відкривання і закривання кришки багажникатак
Колісна база, см2,810
Заднє сидіння 40/20/40стандарт

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ BMW 3 СЕРІЇ ТУРІНГ.

Дизайн.

Впізнавана комбінація динамічності, елегантності та універсальності робить BMW 3 серії Турінг найбільш спортивним представником свого класу автомобілів. В рамках традиційних сімейних характеристик BMW 3 серії цей автомобіль підтримує традиції марки BMW: подовжений капот,короткі звіси, довга колісна база і зміщенний назад салон автомобіля. Таким чином BMW 3 серії Турінг вдається утримувати лідируюче положення в своєму сегменті.

Дізнатись більше

Динамічні характеристики та Ефективність.

BMW 3 серії Турінг пропонує динамічні характеристики у багатогранному виконанні. Опційна адаптивна підвіска M або рульове колесо зі змінним підсиленням гарантують швидкохідність на грані можливостей. Двигуни BMW TwinPower Turbo і опційна 8-ступінчата спортивна коробка перемикання передач Steptronic забезпечують неперевершене задоволення від водіння. Ці та інші технології BMW EfficientDynamic створюють вражаючі ходові характеристики та, в той самий час, допомагають знизити витрати пального.

Дізнайтесь більше

Функціональність.

Багажне відділення BMW 3 серії Турінг ідеально пристосоване для подолання складних маршрутів – тут умістяться і мілкий багаж, і великі, габаритні речі. Навіть з піднятою спинкою заднього сидіння його об’єм складає 495 літрів. З повністю складеною спинкою заднього сидіння цей об’єм збільшується до вражаючих 1500 літрів. Стандартна опція системи з люком для перевезення довгомірних предметів і спинка заднього сидіння, що складається у співвідношенні 40:20:40, дозволяють використовувати різні комбінації положень сидінь і багажного відділення для різних задач. Середній сегмент спинки сидіння і сегмент на стороні пасажира на передньому сидінні можуть складатися окремо. Сегмент спинки сидіння зі сторони водія складається разом із середнім сегментом. Такі можливості дають змогу забезпечити унікальну гнучкість під час завантаження і розвантаження BMW 3 серії Турінг. На задньому сидінні можуть сидіти двоє пасажирів, при цьому можна перевозити довгі предмети (наприклад чохли з лижами або сноубордами). BMW 3 серії Турінг також є єдиним автомобілем у своєму сегменті, у якого заднє вітрове скло може відкриватися окремо, що значно спрощує завантаження.

Дізнатись більше

240 КВТ.

Новітня технологія вприскування палива, система контролю роботи клапанів та турбокомпресори останнього покоління – усі бензинові та дизельні двигуни родини BMW EfficientDynamics забезпечують вражаючу потужність за неймовірно низьких рівнів витрат пального та викидів шкідливих речовин. Особливо динамічний: найдосконаліший двигун BMW 340i Турінг. Особливо економічний: низькі рівні викидів шкідливих речовин та витрат пального – BMW 320d Touring EfficientDynamics Edition.

Відкрийте для себе Ефективність.

Відкрийте для себе Технічні характеристики

КОРОТКИЙ ОГЛЯД BMW 3 СЕРІЇ ТУРІНГ.

Наверх