НАЙСПОРТИВНІШИЙ. ЩЕ ЕЛЕГАНТНІШИЙ.

Дизайн BMW 3 серії Седан.

НАЙСПОРТИВНІШИЙ. ЩЕ ЕЛЕГАНТНІШИЙ.

Дизайн BMW 3 серії Седан.

Безпомилково пізнавані елементи дизайну роблять вигляд BMW 3-ї серії найспортивнішим в своєму класі. Втілюючи сучасну інтерпретацію класичного триоб’ємного компонування, автомобіль зберігає традиційні для моделей BMW риси: довгий капот, короткі звиси, довгу колісну базу та зміщений назад салон. Таким чином, найпопулярніша модель в історії BMW зберігає лідируючі позиції в сегменті.

ЗОВНІШНІЙ ДИЗАЙН.

Ефектний та динамічний кузов виглядає виключно спортивно та одночасно елегантно. Горизонтальні лінії елементів, повітрозабірники складної форми в нижній частині бампера у поєднанні з формою фао головного світла підкреслюють ширину кузова та впевнений вигляд автомобіля. В якості опції доступні фари з подвоєними круглими елементами з інтегрованими світлодіодними кільцями.

 

Але не тільки передня частина привертає увагу до зовнішності автомобіля. Найпомітніші елементи дизайну задньої частини з двома горизонтальними лініями –

енергійно окреслений задній бампер та широко розставлені блоки світлодіодних ліхтарів, які роблять BMW 3 серії Седан безпомилково пізнаваним в темний час доби.

 

Модифікація у виконанні Sport Line, пофарбована в синій колір Mediterranean Blue з ефектом «металік», з 19-дюймовими легко сплавними дисками – один з безлічі варіантів індивідуалізації BMW 3 серії Седан, кожний з яких підкреслює унікальний спортивний характер автомобіля.

ДИЗАЙН СВІТЛОДІОДНОГО СВІТЛА.

Окрім світлодіодних задніх ліхтарів, які входять до стандартного оснащення, для BMW 3 серії Седан також доступні повністю світлодіодні фари та протитуманне освітлення.

Всі функції освітлення світлодіодних фар, у тому числі денні ходові вогні, стоян очні вогні та вказівники поворотів, реалізовані за допомогою світло діодів. Елементи дальнього та ближнього світла складаються з 10 потужних світло діодів. Фари оснащуються функцією автоматичного регулювання дальності, яка забезпечує виключно яскраве освітлення дороги та підвищує таким чином безпеку у нічний час і у погану погоду.

Світлодіоди відрізняються тривалим строком служби і споживають до 50% менше енергії у порівнянні з традиційними лампами накалювання. Таким чином, крім всього, вони роблять свій внесок в скорочення витрати палива і рівня викидів. Більш того, світло, яке випромінюють світлодіоди, дуже близьке за спектром до природного денного освітлення, що особливо сприятливо для очей. Пласкі зовнішні контури світлодіодних фар також підкреслюють атлетичну зовнішність автомобіля.

Адаптивні світлодіодні фари здатні автоматично регулювати розподіл світлового потоку з урахуванням швидкості руху, динамічно освітлюючи дорогу перед автомобілем. Крім вказівників поворотів і денних ходових вогнів, у них реалізовано функцію адаптивного освітлення з індивідуальними режимами розподілу світлового потоку для міста та траси. А також є вогні підсвічування поворотів та функція попередження засліплення BMW Selective Beam, яка автоматично перемикає ближнє та дальнє світло фар. Це дозволяє системі у будь-яких умовах руху оптимальним чином освітлювати дорогу.

У темноті рухомі фари покращують огляд водія при русі в повороті. Для покращення видимості на ближній дистанції вогні підсвітки поворотів автоматично активуються при ввімкненні вказівника повороту або при повороті керма, навіть якщо автомобіль не рухається. Адаптивні фари забезпечують оптимальне освітлення дороги, значно підвищуючи активну безпеку.

Система BMW Selective Beam дозволяє водію у випадку необхідності тримати дальнє світло постійно ввімкненим, забезпечуючи оптимальні умови освітлення в нічний час. Система визначає присутність транспорту, що рухається попереду у попутному або зустрічному напрямку, і відповідним чином регулює спрямування променя світла, попереджаючи засліплення інших учасників руху.

Світлодіодні протитуманні фари покращують видимість на ближній дистанції, підвищуючи безпеку при русі в тумані, в умовах опадів і у темний час доби. Крім широкого світлового пучка вони відрізняються кольором освітлення, дуже близького до денного світла, а також характеризуються довгим строком служби та невисоким енергоспоживанням.

Крім цього, розташовані під фарами головного освітлення світлодіодні протитуманні фари роблять додатковий акцент на енергійній зовнішності передньої частини BMW 3-ї серії.

Світлодіодні задні ліхтарі складаються з окремих високоефективних світлодіодних світлових елементів, які мають характерну для BMW L-подібну форму. Дизайн елементів підкреслює характерний для BMW вигляд задньої частини, роблячи автомобіль безпомилково пізнаваним навіть у темноті.

Великі вказівники поворотів та швидкодіючі стоп-сигнали також роблять свій внесок у вискоий рівень безпеки BMW 3-ї серії.

ДИЗАЙН САЛОНУ.

Опинившись в салоні BMW 3 серії Седан, ви одразу помітите його орієнтованість на водія і видатну якість матеріалів оздоблення. В просторому салоні передбачено безліч зручних відділень для речей, а функціональна та лаконічна панель приладів звертає на себе увагу. В дизайні інтер’єру також добре відчуваються елегантність та динаміка. Багато хромованих елементів та глянсово-чорні поверхні підкреслюють відчуття високої якості інтер’єру. В традиційному для BMW стилі кок піт орієнтовано на водія, помітно спрощуючи роботу з органами управління.

Кожний елемент був ретельно пропрацьований з точки зору ергономіки. Кращий приклад – дисплей діагоналлю 8,8 дюймів для опційної навігаційної системи Professional: виконаний у вигляді окремого елемента, розташованого над центральною консоллю, він випромінює відчуття якості преміям-класу. В центральній консолі передбачено два підстаканники. Які закриваються кришкою, яку в закритому положенні можна використовувати в якості підставки. Лише два приклади з безлічі деталей загальної концепції інтер’єру, яка ідеально поєднує спортивність та сучасний дизайн.

ВИСОКОЯКІСНІ МАТЕРІАЛИ.

Вишуканий дизайн та найвища якість виконання інтер’єру очевидні з першого погляду. Для опційних спортивних сидінь доступні альтернативні матеріали оббивки, наприклад, шкіра Dakota устричного кольору. Крім того, для оздоблення салону доступні додаткові алюмінієві декоративні планки з тонким повздовжнім шліфуванням у поєднанні з додатковими акцентами глянцево-чорного кольору, які простягнулись вздовж внутрішньої сторони дверей.

 

Кокпіт прикрашає безліч хромованих рамок, включно з рамками класичної комбінації приладів та дефлекторами кліматичної системи. Блоки керування системою кондиціонування та аудіосистемою обрамлюють панелі з глянсово-чорним покриттям.

Фонове освітлення, яке входить до складу додаткового пакету світильників, створює стильну стримане підсвічування інтер’єру у поєднанні з джерелами прямого та непрямого освітлення.

 

Максимальну ексклюзивність пропонує програма BMW Individual: планки з оздобленням шпоном ясеня білого кольору або розширена програма шкіряного оздоблення BMW Individual Merino. Яка пропонується в різноманітних кольорах, таких як «Бежевий Кашемір» або «Коричневий Амаро», наповнюють інтер’єр витонченістю, підіймаючи якість оздоблення на новий рівень.