СИСТЕМНИЙ ПІДХІД ДО ПРОГРЕСУ.

BMW 330e iPerformance Седан.

СИСТЕМНИЙ ПІДХІД ДО ПРОГРЕСУ.

BMW 330e iPerformance Седан.

Поєднання електродвигуна та двигуна BMW TwinPower Turbo поєднує краще з двох світів у виключно динамічному та комфортабельному седані: BMW 330e. Грандіозні інновації у поєднанні зі спортивністю та елегантністю BMW 3-ї серії. Вражаючі динамічні характеристики у поєднанні з найвищою ефективністю та екологічністю завдяки можливості руху з нульовим рівнем викидів – унікальна концепція, яка ідеально гармоніює з якостями BMW 3-ї серії Седан.

КОНЦЕПЦІЯ АВТОМОБІЛЯ.

BMW 3-ї серії з витратою палива на рівні компактного автомобіля: завдяки технології BMW eDrive з програми BMW EfficientDynamics автомобіль здатний долати до 35 кілометрів у повінстю електричному режимі – з нульовим рівнем викидів та нульовою витратою палива. Високовольтна батарея розташована під підлогою багажного відділення об’ємом близько 370 л і не впливає на комфорт, функціональність або відчуття місткості автомобіля. Крім цього, гібридний привід plug-in забезпечує максимальне зчеплення з дорогою та маневреність завдяки спортивним налаштуванням підвіски, а також гарантує видатну динаміку в будь-яких режимах водіння. BMW 330e Седан перевершує очікування у тому числі і в тому. Що стосується динаміки руху. Передова концепція автомобіля, що не має рівних.

ІНДИВІДУАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ВОДІННЯ.

Оснащений гібридним приводом plug-in, BMW 330e Седан має різноманітні режими руху, дозволяючи водію здійснювати значний вплив на фактичну витрату енергії, яка залежить як від обраного режиму руху, так і від манери водіння. За повністю зарядженої батареї запас ходу на електротязі може досягати 35 км. У режимі AUTO реалізовано оптимальне поєднання використання електродвигуна та ДВЗ, націлене на досягнення максимальної ефективності.

  • У міських поїздках BMW 330e Седан повною мірою використовує переваги гібридного приводу. Короткі відстані (до 40 км) можна долати у повністю електричному режимі, без витрат – крізь місто, не використовуючи жодну краплину пального.

 

  • BMW 330e Седан ідеально підходить і для щоденних поїздок на роботу. В поїздках на відстань до 50 км витрата пального цієї моделі виявляється суттєво нижчою порівняно з іншими представниками цього сегменту. У двох словах: насолоджуйтесь динамікою BMW 3 серії Седан, отримуючи додаткову перевагу у вигляді виключної паливної ефективності.

 

  • Оцініть водіння з невисокою витратою палива – навіть у тривалих поїздках. Гібрид має великі можливості і жодні компроміси у пробігу або функціональності автомобіля.

ТРАНСМІСІЯ.

BMW 330e Седан призводить до руху потужний 4-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo та високоефективний електродвигун приводу eDrive. Спільне використання цих технологій EfficientDynamics дозволило створити інноваційний автомобіль, який відрізняється не тільки низькою витратою палива, але і видатною динамікою та стабільністю в будь-яких ситуаціях.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ КЕРУВАННЯ ЕЛЕКТРОЖИВЛЕННЯМ.

Як для повсякденних поїздок на роботу. Так і для недільних подорожей: короткі поїздки на відстань до 35 км можна здійснювати повністю на електричній тязі, з нульовим рівнем викидів та нульовою витратою палива. Для довших поїздок та складніших маршрутів інтелектуальна система керування енергією пропонує максимально ефективне поєднання можливостей електродвигуна та ДВЗ.

Натиснувши клавішу eDrive, водій може обрати один з трьох режимів роботи електричного приводу eDrive: стандартний режим AUTO, повністю електричний режим MAX і режим економію заряду батареї SAVE BATTERY, в якому система підтримує постійний рівень заряду високовольтної батареї.

У режимі AUTO eDRIVE інтелектуальна система BMW EfficientDynamics визначає найефективніше поєднання електродвигуна і ДВЗ залежно від швидкості руху та рівня заряду батареї. Цей режим розділений на дві фази. Якщо заряд високовольтної батареї складає від 12% од 100%, ви можете насолоджуватись рухом в повністю електричному режимі на швидкості до 80 км/год. При досягненні вищої швидкості або в більш складних умовах руху автоматично вмикається бензиновий двигун. Якщо заряд батареї падає нижче 12%, BMW 330e Седан може рухатись у повістю електричному режимі на швидкостях до 20 км/год з помірними динамічними прискореннями або з плавними прискореннями і при рівномірному русі на швидкостях до 55 км/год.

  • Максимальне задоволення у русі на електротязі: в режимі MAX ви можете насолоджуватись водінням в повністю електричному режимі на швидкостях до 120 км/год. За вищих швидкостей або за необхідності динамічнішого прискорення у діло вступає двигун внутрішнього згоряння.

 

За низького заряду батареї режим SAVE BATTERY дозволяє зарядити її від ДВЗ або підтримує заряд на незмінному рівні. Це дозволяє водію заощадити заряд, щоб скористатися повністю електричним режимом пізніше.

Після введення в навігаційну систему маршруту поїздки система прогнозування аналізує його, спираючись на відомі та незмінні дані, такі як обмеження швидкості та інформація в реальному часі про поточні умови дорожнього руху. Це дозволяє системі керування енергією використовувати запас електроенергії максимально ефективно. Перш за все на маршрутах, на яких це приносить максимальну вигоду (наприклад, у міських поїздках).

ЗАРЯДЖАННЯ.

Процес заряджання високовольтної батареї відбувається швидко та зручно, незалежно від того, чи ви використовуєте домашню розетку або зарядний пристрій BMW i Wallbox – один з безлічі продуктів та сервісів програми 360° ELECTRIC. Ви також можете підзарядити батарею і не вдома на одній з безлічі загальнодоступних станцій ChargeNow.

Автомобіль можна легко зарядити вдома, під’єднавши його до розетки за допомогою стандартного зарядного кабеля, що входить у комплект, – автомобіль буде знову готовий до поїздки з повністю зарядженою батареєю приблизно за 2-4 години. Заряджання відбувається ще швидше та зручніше із застосуванням зарядного пристрою BMW i Wallbox, який пропонується окремо: зарядна станція для домашнього використання, що встановлюється на стіну, збільшує зарядну ємність та скорочує час заряджання, що робить її ідеальним аксесуаром для автомобілів BMW. Служба встановлення гнучко реагує на індивідуальні вимоги. Зарядна станція BMW i Wallbox Pro, крім ще більшого збільшення зарядної ємності, також підтримує інтелектуальну інтеграцію до домашньої електричної мережі та функції «розумного будинку», а також в системи керування електроживленням.

Роз’єм для під’єднання зарядної станції до автомобіля схованою під заслінкою на лівому передньому крилі. Світлодіодне кільце, що світиться та обрамляє роз’єм, дозволяє візуально контролювати процес заряджання.

Окрім заряджання батареї вдома, тепер, завдяки розробленій BMW послузі мобільності ChargeNow, ви зможете заряджати електромобілі та гібридні автомобілі BMW і в інших місцях. Крім того, об’єднання загальнодоступних зарядних станцій безлічі постачальників в одну глобальну мережу також суттєво полегшує життя.

Місця розташування зарядних станцій ChargeNow можна легко знайти за допомогою навігаційної системи з використанням сервісу BMW ConnectedDrive, застосунку BMW Remote або веб-сайту ChargeNow. Роз’єм для під’єднання зарядної станції до автомобіля схованою під заслінкою на лівому передньому крилі. Світлодіодне кільце, що світиться та обрамляє роз’єм, дозволяє візуально контролювати процес заряджання.

Карта ChargeNow та застосунок intercharge дозволяють водіям скористатися безкоштовним доступом до зарядних станцій. Огляд всіх процедур, пов’язаних із заряджанням, доступний на клієнтському порталі за адресою chargenow.com. Сервіс ChargeNow також надає клієнтам повну інформацію про всі накопичені витрати. У кінці місяця клієнт отримує консолідований рахунок, оплату якого можна здійснити з кредитної картки.

МОЖЛИВІСТЬ ПІД'ЄДНАННЯ.

Завжди на зв’язку з вашим BMW: скориставшись смартфоном на базі iOS або Android. Ви зможете отримати доступ не тільки до сервісів BMW Remote, таких як дистанційне замикання автомобіля, але і до особливих функцій гібридного автомобіля. Це дозволить вам завжди бути в курсі показників витрати енергії та ефективності вашого BMW 330e Седан. Сервіси BMW для будь-якої ситуації, якими можна скористатися як в автомобілі, так і поза ним.

Застосунок My BMW Remote для iOS та Android відображає детальну інформацію про поточний стан автомобіля, у тому числі його місцезнаходження, рівень заряду батареї та запас ходу. Що лишився.

Процесом заряджання можна керувати віддалено за допомогою таймера, який веде зворотній відлік з початку тижня, а також дистанційно регулювати температуру в автомобілі, своєчасно підготувавши його до поїздки. Координати пунктів призначення, об’єктів інфраструктури і місць розташування зарядних станцій можна легко надіслати з застосунку напряму в автомобіль.

Застосунок My BMW Remote також оцінює ефективність кожної поїздки та здатний давати рекомендації з ефективнішого водіння та збільшення запасу ходу.

Приємно прохолодний салон автомобіля влітку, прогрітий салон з почищеними від інію вікнами взимку – система обігріву та охолодження салону на стоянці, реалізована в BMW 330e, робить це можливим. Завдяки електроприводу компресора кондиціонера та без резервуарному електричному опалювачу автоматична кліматична система працює практично безшумно, навіть коли двигун вимкнений. Система дозволяє завчасно запрограмувати два часи початку поїздки.

За півгодини до запланованого початку поїздки інтелектуальна система керування прогріває або охолоджує повітря в салоні до встановленої температури. Управління системою здійснюється за допомогою контролера iDrive всередині автомобіля або за допомогою сумісного смартфону з додатком BMW Remote Services.

За наявності достатнього заряду високовольтної батареї функція стоян очного обігріву та охолодження працює незалежно від того, чи під’єднаний автомобіль до джерела живлення.

КОМФОРТ.

Безумовно, настільки інноваційний автомобіль, як BMW 330e Седан, пропонує найвищий рівень комфорту. Виключно компактна високовольтна батарея встановлена в багажному відділенні об’ємом 370 л, який має достатньо простору для всіх повсякденних потреб. Стандартна підвіска автомобіля забезпечує динаміку, стабільність у русі та приємні відчуття від водіння в будь-яких умовах, у тому числі в дальніх поїздках і при великому завантаженні.