НЕПЕРЕВЕРШЕНА СПОРТИВНІСТЬ ТА ЧУДОВІ ВІДЧУТТЯ ВІД ВОДІННЯ.

Комфорт та безпека BMW 3 серії Седан.

BMW 3-ї серії пропонує вам все, що потрібно, щоб просто відкинутися в кріслі і насолоджуватись поїздкою. Просторий інтер’єр з безліччю можливостей для зберігання багажу забезпечує найвищий комфорт в кожній поїздці. Зручне багажне відділення відрізняється чудовою функціональністю, а передові системи захисту забезпечать комфорт та спокій пасажирів у поїздці.

БЕЗКОНТАКТНЕ ВІДКРИТТЯ КРИШКИ БАГАЖНИКА.

Після «навали» на магазин людям часто доводиться гарячково шукати ключі в численних сумках, ледь тримаючи в руках пакети з покупками. Інноваційна комфортна система доступу до багажного відділення позбавляє вас цієї незручності, дозволяючи легко відкрити кришку, не торкаючись її: все, що потрібно, – це провести ногою під заднім бампером в зоні дії датчика.

Потім розблокується замок і кришка сама піднімається вгору. Датчики, що встановлені в задньому бампері на різній висоті, розпізнають рух ногою та відкривають багажне відділення. Ця функція значно полегшує процес завантаження багажу. Багажник відкривається тільки у тому випадку, якщо коло машини знаходиться ключ запалювання.

КОНЦЕПЦІЯ ЗБЕРІГАННЯ БАГАЖУ.

Смартфон, напої або невеликі предмети – BMW 3 серії Седан має достатньо простору для розміщення всіх ваших речей. В центральній консолі є тримач з двома підстаканниками, який закривається зсувною кришкою, яку в закритому вигляді можна використовувати як підставку або поличку. На внутрішніх панелях передніх дверей є відсіки, які здатні вмістити пляшки ємністю до 1 л.

Доступний в якості опції пакет речових відділень пропонує ще більше можливостей

для зберігання багажу. До нього входять відсік, що замикається, на передній панелі зі сторони водія, сітки на задніх поверхнях спинок передніх сидінь, а також два гачки для сумок. В багажному відділенні також передбачено сітку для дрібних предметів і ремінь для кріплення багажу. До пакету також входять універсальна сітка для підлоги багажного відділення, лоток для дрібних речей під підлогою і розетка 12 В у задній частині салону.

ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ.

Маючи 480 літрів об’єму багажного відділення, BMW 3 серії Седан здатний задовольнити всі ваші повсякденні потреби в перевезенні багажу. Доступні в якості опції системи з люком для перевезення довгих предметів і зі спинкою заднього сидіння, яка складається в пропорції 40:20:40, забезпечують додаткові можливості транспортування. Дозволяючи трансформувати багажне відділення і сидіння відповідно до ваших потреб. Середню частину сидіння та сегмент зі сторони

переднього пасажира можна скласти окремо один від одного. Сегмент сидіння зі сторони водія складається разом зі середньою частиною сидіння. Таким чином, BMW 3 серії Седан має виключну гнучкість щодо завантаження та розвантаження багажу. Двоє пасажирів можуть з комфортом розміститися на задньому сидінні, при цьому зберігається можливість перевезення довгих предметів (наприклад, лиж та сноуборду).

ПАСИВНА БЕЗПЕКА.

Цілий комплекс спеціальних заходів щодо забезпечення безпеки BMW 3 серії Седан зводить до мінімуму можливість дорожньо-транспортних пригод і створює у водія і пасажирів відчуття надійної захищеності. Стійкі до великих навантажень об’ємні несучі конструкції, а також міцні і високоміцні багатофазні сталі забезпечують автомобілю невелику вагу і максимальну міцність салону.

При зіткненні енергія удару відводиться від салону і направляється в інші частини кузова, такі як днище, бокова рама, моторний щит і дах. Цю енергію беруть на себе зони деформації в передній і задній частині автомобіля. При бічному зіткненні захист забезпечують посилені конструкції центральної стійки і пороги, високоміцні бічні зони в дверях і міцні поперечні траверси сидінь.

У передній частині BMW 3 серії Седан передбачені різні пристрої для захисту пішоходів. Між тримачем бампера і облицюванням встановлений амортизатор удару, який при наїзді на пішохода зменшує пошкодження ніг. В капоті автомобіля встановлені деформаційні елементи, що знижують енергію удару і виконують роль зон деформації.