ДОВІРТЕСЯ НАДІЙНИМ ПОМІЧНИКАМ.

Системи BMW ConnectedDrive Driver Assistance в BMW 3 серії Гран Туризмо.

Численні інноваційні технології роблять водіння менш виснажливим, гарантують комфорт та забезпечують безпеку на найвищому рівні. І Ви можете повністю віддатися безтурботному задоволенню за кермом.

СИСТЕМА DRIVING ASSISTANT.

Система Driving Assistant включає в себе систему попередження про схід зі смуги руху і системи попередження про зіткнення і появу пішоходів з функцією автоматичного гальмування в міських умовах. Системи функціонують на основі даних, що надходять від відеокамер.

Система попередження про схід зі смуги руху розпізнає дорожню розмітку і попереджає водія про ненавмисну зміну смуги руху на швидкостях більше 70 км/год. за допомогою вібрації рульового колеса. Попереджувальний сигнал не подається, якщо ви навмисно змінили смугу руху – тобто включивши попередньо відповідний покажчик повороту.

У той час як система попередження про зіткнення з функцією автоматичного гальмування в міських умовах виявляє інші автомобілі, система попередження про

появу пішоходів з аналогічною функцією реагує на пішоходів. В разі виникнення небезпеки зіткнення BMW реагує миттєво, якщо система попередження про зіткнення ввімкнена. Дія системи покрокова. Спочатку з’являється попереджувальний знак, потім він починає миготіти та видається звукове попередження, а на останньому етапі система злегка пригальмовує (якщо рух відбувається на швидкості до 60 км/год).

Система попередження про появу пішоходів активується за швидкісного діапазону від 10 до 60 км/год та видає одне попередження при виникненні явного ризику зіткнення. При виведенні попередження про можливе зіткнення система одночасно готує гальма для прискорення реакції. В екстрених випадках система сама здійснює гальмування. Обмеження на роботу цієї функції можуть накладатися за умов темного часу доби й туману.

СИСТЕМА КАМЕР.

Сигналізація аварійного зближення під час паркування, круговий огляд, камера заднього виду – ідеальний набір систем для контролю зближення з перешкодами під час маневрування.

Передні і задні датчики системи сигналізації аварійного зближенняпід час паркування (PDC) роблять паркування зручним і безпечним, подаваючи світлові та аварійні сигнали.

Система кругового огляду відображає автомобіль на дисплеї керування, імітуючи вид зверху. Функція бокового огляду, яка входить у склад цієї системи, забезпечує чітку видимість в умовах, коли природний боковий огляд обмежений.

Камера заднього виду полегшує рух заднім ходом під час паркування на швидкості до 20 км/год.

СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПІД ЧАС ПАРКУВАННЯ.

Система допомоги під час паркування полегшує паралельне паркування автомобіля. Незалежно від того, активована система чи ні, вона робить заміри потенціальних місць для паркування, коли автомобіль проїжджає повз них на малій швидкості (до 35 км/год) та на максимальній відстані 1,5 м від ряду припаркованих автомобілів.

Коли буде знайдено достатньо місця для паркування, система допомоги під час паркування виконає руління, а водію залишиться лише натискати на педаль газу або

гальма. Система також подає звукові сигнали та відображає вказівки на дисплеї керування.

Коли паркування виконується без системи допомоги під час паркування, помічник бокового паркування використовує додаткові сенсори для моніторингу зон з боків автомобіля, відображає перешкоди на дисплеї керування. Таким чином водій може залишатися спокійним та отримувати задоволення від ще більшої безпеки під час паркування.

АКТИВНИЙ КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ З ФУНКЦІЄЮ STOP&GO.

Активний круїз-контроль з функцією Stop&Go, включаючи систему попередження про зіткнення з функцією гальмування на базі радару, пропонує Вам підвищений комфорт і більш високу безпеку та ефективну підтримку в будь-який час.

Радіолокаційні датчики безперервно сканують проїжджу частину дороги, адаптують Вашу швидкість та підтримують безпечну дистанцію до автомобіля, що рухається

попереду. Коли смуга руху звільниться, система автоматично збільшить швидкість. Крім того, завдяки системі попередження про наїзд Ви завжди будете почуватися впевнено на дорозі, навіть коли круїз-контроль не активний. Якщо автомобіль попереду різко загальмує, система спочатку подасть візуальний сигнал, потім звуковий сигнал. Якщо Ви не здійсните гальмування, Ваш BMW загальмує замість Вас.

ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ BMW.

Вся інформація у полі Вашого зору.

Повноколірний проекційний дисплей BMW забезпечує відображення інформації безпосередньо в полі зору водія, що дозволяє повністю зосередитися на водінні.

В залежності від оснащення автомобіля перелік відображуваних даних може включати в себе повідомлення системи інформування про поточну швидкість, чинне обмеження швидкості, стан телефону, перелік розважальних програм, а також інформацію та попередження систем допомоги водієві.

Високе розширення екрану.

Символи, які проектуються на лобове скло, відображаються у високому розширенні і насичених кольорах. Зображення, що проектується виглядає так, наче перебуває в 2,3 м від капота автомобіля. У поєднанні з оптимальним розташуванням проекції це забезпечує швидкість і зручність сприйняття інформації, і дозволяє практично не відволікатися від дороги. Яскравість проекції автоматично змінюється відповідно до умов освітленості поза автомобілем і залежить від часу доби, висота її розміщення теж може бути відрегульована. Більше того, водій може самостійно вказати, які дані слід відображати крім поточної швидкості і попереджень систем допомоги водієві.

ІНДИКАТОР ОБМЕЖЕННЯ ШВИДКОСТІ З ІНДИКАЦІЄЮ ЗАБОРОНИ ОБГОНУ.

Безпека на першому місці: функція Speed Limit Info з індикатором заборони обгону відображає поточні обмеження швидкості на панелі приладів, а також інформацію про обмеження зони обгону.

Спеціальна камера відслідковує відповідні дорожні знаки. Ця інформація разом із

даними системи навігації опрацьовується блоком керування. Якщо задіяти додаткові компоненти, такі як датчик дощу, система здатна попередити Вас про різноманітні обмеження швидкості, наприклад в дощову погоду або тимчасові обмеження – в залежності від поточної ситуації на дорозі.

АКТИВНИЙ ЗАХИСТ.

Активний захист – це превентивна система захисту пасажирів BMW ConnectedDrive. Після того, як ремені безпеки пристебнуті, вони попередньо натягуються після початку руху автомобіля.

Після того, як ремені безпеки пристебнуті, вони попередньо натягуються після початку руху автомобіля. В разі виникнення критичної ситуації на дорозі, ремені безпеки водія та переднього пасажира попередньо натягуються, якщо необхідно, вікна і люк в даху (якщо є) закриваються. Критична ситуація розповсюджується на ситуацію, коли водій виконує аварійну зупинку, або якщо автомобіль демонструє недостатню або надмірну здатність виконання повороту.

Якщо автомобіль обладнано системою попередження про наїзд або системою

попередження про наїзд із функцією гальмування, потенціальні зіткнення з рухомими або нерухомими автомобілями можуть бути завчасно виявлені (в межах можливостей системи).

В певних аварійних ситуаціях система може загальмувати автомобіль до повної зупинки без втручання водія. Це допомагає знизити ризик повторних зіткнень і тяжкість їх наслідків.

Крім того, система Attentiveness Assistant контролює поведінку водія щодо ознак перевтоми. Ця система аналізує рухи рульового колеса та реагує на аномалії в стилі водіння, відображаючи на дисплеї керування рекомендацію зробити перерву.

Наверх