ТЕРИТОРІЯ СВОБОДИ.

BMW 3 серії Гран Туризмо.

ТЕРИТОРІЯ СВОБОДИ.

BMW 3 серії Гран Туризмо.

BMW 3 серії Гран Турізмо – не з тих автомобілів, що просто виправдовують очікування. Він їх перевершує. Ідеальне поєднання форми і простору створює властиву купе елегантність, при цьому потужну і динамічну, в поєднанні із вражаючою просторістю. У нього абсолютно особливий, ні з чим не порівнянний почерк. І він стає ще більш індивідуальним з елементами М Спорт пакету або пакетів BMW Modern Line, Luxury Line і Sport Line.

Технічні характеристики

Розгін 0–100 км/ч, с (335i)5,7 [5,4]
Витрати в змішаному циклі, л/100 км (335i)8,1 [7,7]
Об’єм багажника, л520
Колісна база, см292

ПРОСТІР РАЗЮЧИЙ. ФОРМА БЕЗДОГАННА.

Приміряйте новий розмір.

Дизайн.

У вигляді BMW 3 серії Гран Туризмо динамічні лінії дивним чином поєднуються з елегантністю купе. Цей автомобіль уособлює собою унікальну гармонію форми і простору, що створює досі небачену, абсолютно самобутню естетику. Салон BMW 3 серії Гран Туризмо створює відчуття простору і комфорту. Естетичність та функціональність зливаються в єдине ціле і запрошують стати його частиною. Просторий салон і високі сидіння забезпечать відмінний комфорт в поїздці.

Узнайте больше

Комфорт.

BMW 3 серії Гран Туризмо вражає надихаючими лініями. А з деталями М Спорт пакета він стає ще енергійніше і зовні, і в русі.

Узнайте больше

Лінії обробки і обладнання.

Найвищий рівень комфорту і панорамний вид з будь-якого місця: Вражаючий просторий салон BMW 3 серії Гран Туризмо дає більшу свободу пересування. Водій і пасажири по достоїнству оцінять чудово оформлений салон і високо розташовані сидіння.

Узнайте больше

225 КВТ.

Новий BMW 3 серії Седан може похвалитися силовими агрегатами. Наддинамічний 6-циліндровий бензиновий двигун в BMW 335i розвиває потужність в 225 кВт (306 л. С.), Витрачаючи при цьому всього 7,9 л палива на 100 км. Викиди CO₂ становлять 186 грамів на кілометр.
Всі бензинові двигуни TwinPower Turbo автомобілів BMW 3 серії Седан відповідають вимогам стандарту EU6.

ОГЛЯД BMW 3 СЕРІЇ ГРАН ТУРИЗМО.

Наверх