ЙОМУ ПОТРІБЕН НЕ ВОДІЙ, А ПАРТНЕР.

Динамичні характеристики BMW 2 серії Купе.

ЙОМУ ПОТРБІНЕ НЕ ВОДІЙ, А ПАРТНЕР.

Динамичні характеристики BMW 2 серії Купе.

У тих, хто насолоджується життям по повній, немає ніякого бажання йти на компроміси. Те ж саме і з BMW 2 серії Купе. Його стійкість, розподіл осьового навантаження 50:50 і спортивний характер заднього приводу унікальні в своєму класі. Динамічний і темпераментний. Зосереджений на єдиній меті: абсолютному задоволенні за кермом.

BMW 2 серії Купе вражає вже з перших секунд, навіть якщо він нерухомий. Однак ключовим пунктом, що призводить в захват шанувальників спортивного водіння, є максимально інтенсивне прискорення. 8-ступінчаста спортивна АКПП Steptronic має особливу функцію, звану Launch Control, завдяки якій досягається максимально можлива інтенсивність розгону. Коротке

натискання клавіші DSC, переклад важеля селектора в положення S, приведення в дію гальм і активація функції «кік-даун» за допомогою педалі акселератора – тепер відпустіть педаль гальма і випробуйте на собі справжній зміст поняття «крутний момент», і як сльози радості виступають стікають по щоках.

АДАПТИВНА ПІДВІСКА M.

З опущеною на 10 мм адаптивною підвіскою M динамічний потенціал автомобіля додатково підвищується. За допомогою перемикача системи регулювання динаміки руху водій може налаштувати жорсткість підвіски під бажаний в даний момент стиль водіння – від комфортного до дуже спортивного. Які б базові параметри він не вибрав, електронно керовані амортизатори адаптивної підвіски M за частки секунди адаптуються до стану дорожнього полотна. Для цього в системі використовуються численні датчики, які крім коливань коліс також визначають швидкість руху, щоб відрегулювати оптимальне демпфірування і одночасно оптимізувати

безпеку руху.
Для розслабленої їзди пропонується режим COMFORT. Яскраво виражене спортивне регулювання підвіски з помітно більшою жорсткістю амортизаторів забезпечує режим SPORT. Той, хто любить порозважатись, вибере режим SPORT +. При цьому включається функція DTC (Dynamic Traсtion Control, динамічне управління тягою), що забезпечує ведучим колесам велику пробуксовку в граничному діапазоні для підкреслено спортивної їзди. При цьому система DSC не вимикається, просто вона втручається в управління динамікою значно пізніше, щоб врешті-решт стабілізувати автомобіль в рамках фізичних можливостей.

СПОРТИВНЕ РУЛЬОВЕ УПРАВЛІННЯ ЗІ ЗМІННИМ ЗУСИЛЛЯМ.

Спортивне рульове управління із змінним посиленням і сервотроніком забезпечує високу чутливість рульового управління і маневреність при невеликих зусиллях, витрачених водієм. Воно реагує на обертання керма незалежно від поточної швидкості, змінюючи передавальне відношення рульового управління. При цьому зменшується кількість необхідних обертань керма для досягнення гострого кута повороту. Це відчутно підвищує маневреність, поліпшує

керованість при підкреслено спортивній манері їзди на крутих поворотах і при об’їзді. Система також підвищує комфортність рульового управління при парковці, проїзді поворотів, точному маневруванні. При невеликих кутах повороту рульового колеса рульове управління забезпечує стабільний прямолінійний рух з дуже високою точністю.

ПЕРЕМИКАЧ СИСТЕМИ РЕГУЛЮВАННЯ ДИНАМІКИ РУХУ.

Режими Comfort, ECO PRO і Sport.

Перемикач системи регулювання динаміки руху дозволяє вибрати один з трьох режимів: Comfort для стандартних налаштувань двигуна і трансмісії, економічний режим ECO PRO або режим Sport для більш динамічної їзди.

Економічність з режимом ECO PRO.

Режим ECO PRO коригує параметричні криві педалі газу, коробки передач, а також стратегію опалення / кондиціонування, забезпечуючи зниження витрати палива до 20%. Додатковий потенціал економії забезпечують функції руху накатом, який прогнозує асистент і функція «Маршрут ECO PRO» (дві останні функції тільки при наявності навігаційної системи Professional). Прогнозуючий асистент розпізнає за допомогою системи навігації місцеві умови і завчасно дає свої поради.
Функція «Маршрут ECO PRO» в залежності від інтенсивності руху, манери їзди і місцевих умов пропонує найбільш економічний маршрут. З функцією руху накатом автомобіль рухається з рівною швидкістю до 160 км / год по дорозі, коли водій прибирає ногу з педалі акселератора і не гальмує. У режимі Sport автомобіль реагує більш безпосередньо і допускає спортивну манеру водіння.

BMW 2 серії Купе адаптований до водія не тільки в плані дизайну і функціональності. З технічної точки зору також все було сфокусовано на створенні справжньої машини для задоволення за кермом. І успішно! Завдяки задньому приводу BMW, перемикача системи регулювання динаміки руху,

спортивному рульовому управлінню з перемінним підсиленням і унікальному в своєму класі розподілу осьового навантаження 50:50 це спортивне купе захоплює відмінною керованістю з виключно точної зворотним зв’язком. Або як це називаємо ми: нескінченне задоволення за кермом.