МАБУТЬ, НАЙКРАЩИЙ ПОПУТНИК У СВІТІ.

Системи допомоги водієві BMW ConnectedDrive в BMW 2 серії Купе.
При поїздках в BMW 2 серії Купе у вас спочатку є надійний попутник: численні системи-помічники BMW ConnectedDrive. Вони допомагають водієві в повній мірі насолодитися їздою. Вони своєчасно попереджають про під’їзді до спуску і допомагають припаркуватися. Або стають вашим третім оком при маневруванні в формі відеокамери заднього виду. BMW 2 серії Купе – надійний попутник, з яким можна завжди зосередитися на головному: на дорозі.

АССИСТЕНТ КЕРУВАННЯ.

Система розпізнає дорожню розмітку і попереджає вас про ненавмисному виході за межі смуги руху на швидкості вище 70 км / ч за допомогою вібрації рульового колеса і візуального сигналу на панелі приладів. Попередження не подається, якщо ви навмисно змінили смугу руху – попередньо включили відповідний покажчик повороту. Ви також отримаєте попередження в разі небезпеки наїзду на пішохода, а при необхідності будуть задіяні гальма. Крім того, система швидко зреагує, якщо автомобіль перед вами різко загальмує. Ця функція попередження – багатоступенева. Спочатку з’являється застережливий символ, потім цей символ

починає блимати і подається звуковий сигнал, а при швидкості до 60 км / год автомобіль починає злегка пригальмовувати.
Функція попередження про небезпеку наїзду на пішохода працює при швидкості від 10 до 60 км / ч в один щабель – коли небезпека дійсно серйозна. Якщо система попереджає про небезпеку зіткнення, гальмівна система автомобіля теж готується до швидкого спрацьовування. В екстреному випадку система гальмує. У темряві і тумані функція може працювати з обмеженнями.

СЕНСОРНИЙ КОНТРОЛЕР iDRIVE.

Сенсорний контролер iDrive дозволяє комфортно керувати системою iDrive однією рукою. Завдяки сенсорній панелі, інтегрованій в контролер, ви легко зможете ввести в навігаційну систему дані про пункт призначення за допомогою рукописного введення. Контролер забезпечує доступ до широкого набору функцій і

параметрів, а також зручне прокручування списків. Контролер інтуїтивно зрозумілий і простий у використанні. Водії по достоїнству оцінять сенсорне управління, оскільки воно практично не відволікає увагу від водіння. Всі команди, що вводяться з контролера, наочно відображаються на дисплеї управління.

ІНДИКАТОР ОБМЕЖЕННЯ ШВИДКОСТІ.

Безпека ніколи не буває зайвою – індикатор відображає поточне обмеження швидкості, а також повідомить про заборону обгону. Повідомлення системи відображаються на інформаційному дисплеї комбінації приладів. Спеціальна камера відстежує відповідні дорожні знаки.
Ця інформація обробляється блоком управління разом з даними системи

навігації. Задіюючи додаткові функції автомобіля, система також здатна розпізнавати змінні обмеження швидкості, наприклад обмеження, що діють тільки в сиру погоду або в конкретний час доби. Необхідною умовою використання системи є наявність навігаційної системи Business або Professional.

ПАРКУВАЛЬНИЙ АСИСТЕНТ.

Паркувальний асистент полегшує паралельну парковку автомобіля в просвітах між машинами. На швидкості до 35 км / год система вимірює довжину всіх паркувальних місць, повз які ви проїжджаєте на відстані 1,5 м.
Вибравши місце для парковки, досить включити покажчик повороту. Паркувальний асистент візьме на себе рульове управління, тоді як від вас буде потрібно лише

натискати педалі газу і гальма, а також перемикати передачі. При цьому система виводить на дисплей управління інструкції з управління і додаткові звукові сигнали. В результаті: кожен раз при парковці забезпечується високий ступінь комфорту і безпеки.

ВІДЕОКАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ.

При маневруванні та паркуванні на дисплей управління виводиться зображення з камери заднього виду, забезпечуючи водієві огляд зони за автомобілем. Така відеокамера покращує огляд при русі заднім ходом під час паркування і на швидкості до 20 км / год.Інтерактивні лінії дозволяють оцінити запас простору для вашого автомобіля

на обраному паркувальному місці. Паркування також спрощується за рахунок кольорової розмітки зон на дисплеї управління. При використанні тягово-зчіпного пристрою камера заднього виду полегшує процес стиковки з причепом за рахунок наявності зручної функції збільшення зображення.