БІЛЬШЕ ВЕСЕЛОЩІВ. МЕНШЕ ПАЛИВА.


Поєднання динамічних характеристик та економічності в BMW 2 серії Гран Турер.


БІЛЬШЕ ВЕСЕЛОЩІВ. МЕНШЕ ПАЛИВА.


Поєднання динамічних характеристик та економічності в BMW 2 серії Гран Турер.

Бензинові та дизельні двигуни BMW TwinPower Turbo, вдосконалена ходова система і коробка перемикання передач Steptronic з чіткими перемиканнями: BMW 2 серії Гран Турер забезпечує враження від спортивної їзди як на довгих прямих, так і на звивистих поворотах. До того ж він вирізняється економічністю. Завдяки його інтелектуальній системі керування енергією та технологіям EfficientDynamics BMW 2 серії Гран Турер має чудові показники витрати палива, низький рівень шкідливих викидів, і не спустошить Ваш гаманець.

BMW EFFICIENTDYNAMICS.

Намагаючись домогтися найкращої динаміки за мінімальних витрат палива, ми передусім думаємо про задоволення за кермом, яке притаманне BMW. BMW EfficientDynamics – це стратегія BMW, яка спрямована на зниження витрат пального і викидів СО2 одночасно із покращенням динамічних характеристик та забезпеченням максимального задоволення за кермом. Вона втілює комплекс заходів, які охоплюють трансмісію, систему управління потоками енергії а також концепцію автомобіля – при чому в кожному серійному автомобілі BMW.

Підвищення ходових характеристик з одночасним зниженням витрати палива забезпечує нове покоління бензинових та дизельних двигунів BMW TwinPower Turbo.

Свій внесок в економічність додає оптимальна аеродинаміка, а концепція BMW EfficientLightweight одночасно знижує вагу та підвищує жорсткість кузова автомобіля завдяки використанню правильних матеріалів у відповідних детелях. В цьому випадку BMW переконливо демонструє свою націленість на інновації, а також підтверджує свій статус єдиного великого серійного виробника, який робить ставку на надлегкий і одночасно високоміцний матеріал карбон (вуглепластик). Забезпечення стилю водіння, за якого матиме місце оптимальний рівень витрат палива, гарантує комплекс технологій, до якого входять інтелектуальна система розподілу енергії та опціональний режим ECO PRO.

BMW xDRIVE.

Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive бездоганно адаптується навіть до найскладніших умов на дорозі, забезпечуючи чудове зчеплення коліс з поверхнею. Завдяки системі xDrive та системі динамічного контролю курсової стійкості (DSC) автомобіль зберігає курсову стійкість і керованість. Завдяки сенсорам DSC, система xDrive динамічно перерозподіляє тягове зусилля між передньою і задньою осями з метою уникнення надмірного або недостатнього повороту і таким чином забезпечує

неперевершене дотримання курсу. Крім того, ця система забезпечує швидке і безпечнене прискорення на слизькій або крутій ділянках дороги. Завдяки цьому в критичних дорожніх ситуаціях системі DSC не доводиться втручатися в керування автомобілем так інтенсивно. Таким чином, система xDrive поєднує в собі переваги повного приводу (якісне зчеплення з поверхнею, курсова стійкість і безпека) з класичною маневреністю BMW.

BMW sDRIVE.

Система sDrive стосується автомобілів BMW, в яких крутний момент передається тільки на одну вісь. Більшость автомобілів BMW обладнані системою заднього приводу sDrive. Але деякі концепції автомобілів передбачають встановлення передньопроводної системи sDrive. Система переднього проводу sDrive в BMW 2 серії Гран Турер – це рішення для автомобілів, які є компактними, але пропонують великий об’єм вільного простору в салоні разом із динамічністю та маневреністю, які притаманні автомобілям цього виробника.

СИСТЕМА DYNAMIC DRIVE.

Система Dynamic Drive BMW 2 серії Гран Турер – це поєднання чудової динаміки та неперевершеної економічності. Бензинові та дизельні двигуни BMW TwinPower Turbo в поєднанні з 6-ступінчатою або 8-ступінчатою коробкою передач Steptronic з оптимізованим кроком між передачами допомагають забезпечити оптимальну подачу потужності, покращену реакцію, низький рівень шкідливих викидів та комфортну їзду.

  • Завдяки технології BMW TwinPower Turbo інноваційні бензинові та дизельні двигуни BMW нового покоління із лінійки двигунів BMW EfficientDynamics забезпечують набагато більшу активну віддачу потужності та чудову реакцію навіть на низьких обертах. І все це одночасно з високою економією палива та низьким рівнем викидів шкідливих речовин. Підвищена ефективність та оптимальні динамічні показники гарантують набагато яскравіші враження від водіння.

 

6-ступінчата коробка перемикання передач суттєво спрощує перемикання передач та процес водіння за рахунок підвищення реакції під час перемикання передач. Це досягається за рахунок оптимізації керування гідравлічною системою. Вона поєднує в собі комфорт, динамічне водіння та підвищену ефективність витрати пального.

8-ступінчата коробка передач Steptronic встановлює нові стандарти динамічності і комфорту та є ключовим елементом BMW EfficientDynamics. Дуже малі кроки між окремими передачами дають можливість двигуну розвивати оптимальну потужність на всіх швидкостях. Витрата палива значно знижується, а водій отримує задоволення від свого спортивного та динамічного автомобіля. Двигун працює на більш низьких обертах, особливо на високих швидкостях, що дає можливість знизити витрати палива і рівень шуму.

Цьому також сприяє муфта блокування гідротрансформатора, навіть в тому випадку, якщо керування здійснюється в ручному режимі. Разом із виключно швидкою зміною обертів двигуна і точністю налаштувань коробки перемикання передач це гарантує максимально плавне переключення передач.

Вбудовані функції прогнозування перемикання передач і неперервного контролю переміщень автомобіля та ситуації на дорозі значно впливають на схему роботи трансмісії. Незалежно від поточного режиму руху, система завжди вибирає оптимальну передачу.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ КЕРУВАННЯ ЕНЕРГІЄЮ.

Зниження витрати палива, підвищення задоволення від водіння: за рахунок використання інтелектуального керування енергією від BMW EfficientDynamics, в BMW 2 серії Гран Турер суттєво підвищується віддача від кожної краплини палива. Більше динаміки, більше ефективності та більше задоволення.

  • Режим ECO PRO допомагає водіям заощадити до 20 % палива в залежності від особливостей стилю водіння (відповідно до результатів досліджень, які проводила компанія BMW). Функція руху накатом та функція «маршрут ECO PRO» додатково розширюють потенціал економічності.

 

  • Під час зупинки автомобіля, наприклад, на світлофорі або в дорожньому заторі, автоматична функція Start/Stop вимикає двигун, додатково знижуючи витрати палива. Щойно водій натисне на педаль зчеплення (механічна коробка передач), або зніме ногу з педалі гальма (кообка передач Steptronic), двигун миттєво запуститься знову.

Під час кожного гальмування вивільняється кінетична енергія, яка до недавнього часу ніяк не використовувалась. Система рекуперації енергії гальмування дозволяє реалізувати цей незадіяний потенціал. Вона використовує енергію, що виробляється під час гальмування або коли водій знімає ногу з педалі газу, перетворюючи її в електричну енергію.

Ця енергія використовується для заряджання акумуляторної батареї. Завдяки інтелектуальній системі управління енергією знімається необхідність в безперервній роботі генератора, що зменшує навантаження на двигун. Який результат? Зменшення витрати палива і приріст потужності – класична ілюстрація ефективності програми BMW EfficientDynamics.

Оптимальне, своєчасне перемикання передач підвищує паливну економічність, що особливо відчутно під час руху містом, а також в поїздках на великі відстані. Оптимальні перемикання передач і зниження витрати палива досягається за рахунок того, що електронна система двигуна визначає найбільш ефективну передачу, враховуючи дорожні умови і оберти двигуна. На інформаційному дисплеї з’являються покажчики у виді стрілок, які підказують оптимальний момент підвищення або пониження передачі. Система також розпізнає швидкий розгін і відкладає відображення підказки до моменту, коли число оборотів двигуна зросте. Порівняльні дослідження показали, що автомобілі з системою індикації моментів перемикання передач споживають приблизно на 4 % менше палива.

АЕРОДИНАМІКА.

Завдяки адресним заходам щодо оптимізації аеродинамічних властивостей кожен автомобіль BMW може похвалитися видатними значеннями коефіцієнта динамічного опору. Що сприяє підвищенню економічності та стійкості під час руху, а також допомагає знизити рівень шуму в салоні. Все це досягається за рахунок використання таких сучасних рішень, як контроль виходу повітря, плаский кожух днища, задні аеродинамічні стабілізатори і повітряна завіса на передньому фартусі.

  • Передній фартук з інтегрованим повітрозабірником в якості важливого елемента дизайну є уособленням філософії BMW EfficientDynamics. Повітрозабірник направляє зустрічний повітряний потік через два вертикальних впускних отвори та вздовж передніх колісних арок. Прискорений повітряний потік створює «завісу» з зовнішнього боку коліс. Ці інноваційні технології знижують завихрення і опір повітря, в результаті чого знижується витрата палива.

Спойлерами називають подовжені частини верхніх стійок кузова з боків в задній частині автомобіля. Вони переривають повітряний потік та знижують завихрення за автомобілем. Це допомагає знизити опір повітря а також витрати пального і викиди СО2. Спойлери також надають автомобілю динамічний вигляд.

МАНЕВРЕНІСТЬ ТА КОМФОРТНЕ ВОДІННЯ.

Маневреність у міському потоці транспорту і відпочинок під час довготривалих подорожей. BMW 2 серії Гран Турер ідеально підлаштовується до відповідних дорожніх умов і забезпечує задоволення від водіння за будь-яких обставин.

Дотримуйтесь вірного напрямку увесь час – завдяки електромеханічному підсилювачу рульового привода, котрий забезпечує точну керованість , підвищує маневреність і комфорт під час їзди. Ідеально адаптований до концепції автомобіля, він дивує своєю точністю, чудовим відчуттям дороги і легкістю обертання рульового колеса в процесі парковки.

Адаптивне спортивне рульове керування з функцією Servotronic забезпечує безпосередню і чітку керованість, вимагаючи менше фізичних зусиль на поворотах. Воно реагує на кут повороту рульового колеса і регулює передаточне співвідношення рульового механізму. Це дозволяє покращити керованість під час спортивної їзди, а також підвищить зручність під час паркування та під час проходження поворотів.