ЗГУСТОК ЕНЕРГІЇ.

Двигуни BMW TwinPower Turbo в BMW 2 серії Гран Турер.

Завдяки технології BMW TwinPower Turbo інноваційні бензинові та дизельні двигуни BMW нового покоління із лінійки двигунів BMW EfficientDynamics забезпечують набагато більшу активну віддачу потужності та чудову реакцію навіть на низьких обертах. І все це одночасно з високою економією палива та низьким рівнем викидів шкідливих речовин. Підвищена ефективність та оптимальні динамічні показники гарантують набагато яскравіші враження від водіння.

БЕНЗИНОВІ ДВИГУНИ BMW TWINPOWER TURBO.

Бензинові двигуни з технологією BMW TwinPower Turbo останнього покоління вирізняються своєю надзвичайною потужністю та високим рівнем чутливості при натисканні на педаль акселератора навіть за малих обертів. У той самий час, у порівнянні зі своїми попередниками, вони є більш економічними, мають нижчий рівень вихлопу і вищий показник експлуатаційних характеристик. Такий інноваційний двигун оснащений високоточною системою вприскування палива, системою контролю роботи клапанів Valvetronic, включаючи здвоєну систему Vanos, , а також надсучасним турбокомпресором і представляє собою основу філософії BMW EfficientDynamics. Як

результат – ми маємо надпотужний двигун, який тільки підкреслює майстерність BMW. Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун з технологією Twinpower Turbo неодноразово було обрано Двигуном Року, що ще раз підкреслило всесвітньо визнаний факт, що такі двигуни поєднують у собі високий рівень потужності, плавний хід та вражаючу економічність. В основу двигунів модельного ряду BMW EfficientDynamics покладено технологію, яка довела свою успішність і впроваджується у майже всіх бензинових двигунах.

Число цилиндров/клапанов4/4
Рабочий объем, куб. См1,998
Ход поршня/диаметр цилиндра, мм94.6/82.0
Макс. мощность, кВт (л. с.) при об/мин141 (192)/5,000
Макс. крутящий момент, Нм при об/мин280/1,250
Степень сжатия: 111.0
Число цилиндров/клапанов3/4
Рабочий объем, куб. См1,499
Ход поршня/диаметр цилиндра, мм94.6/82.0
Макс. мощность, кВт (л. с.) при об/мин100 (136)/4,400
Макс. крутящий момент, Нм при об/мин220/1,250
Степень сжатия: 111.0

ДИЗЕЛЬНІ ДВИГУНИ BMW TWINPOWER TURBO.

Дизельні двигуни з технологією BMW TwinPower Turbo нового покоління є прекрасним прикладом реалізації філософії BMW EfficientDynamics і поєднують у собі найвищі показники потужності та експлуатаційних характеристик, і найнижчі – витрати пального. Дизельні двигуни славляться і своєю надзвичайною потужністю та високим рівнем чутливості при натисканні на педаль акселератора за будь-яких обертів, і низькими витратами палива. Їх також добре знають за їхню ефективність та динамічність, а також за низький рівень вихлопу й тертя, що в свою чергу забезпечує

максимальне задоволення від водіння. Нові дизельні двигуни модельного ряду EfficientDynamics мають легку алюмінієву конструкцію і оснащенні одним, двома або трьома турбокомпресорами із змінною геометрією турбіни. Вони також поставляються з новітньою системою безпосереднього впорскування палива Common Rail, яка гарантує оптимальне згоряння й дозволяє досягти виключно низьких витрат палива та вихлопу СО2.

Число цилиндров/клапанов4/4
Рабочий объем, куб. См1,995
Ход поршня/диаметр цилиндра, мм90.0/84.0
Макс. мощность, кВт (л. с.) при об/мин110 (150)/4,000
Макс. крутящий момент, Нм при об/мин330/1,750
Степень сжатия: 116.5
Число цилиндров/клапанов3/4
Рабочий объем, куб. См1,496
Ход поршня/диаметр цилиндра, мм90.0/84.0
Макс. мощность, кВт (л. с.) при об/мин85 (116)/4,000
Макс. крутящий момент, Нм при об/мин270/1,750
Степень сжатия: 116.5