НЕ ВІДМОВЛЯЙ СОБІ В ЗАДОВОЛЕННІ.

Дизайн 1 серії 5 дверей.

НЕ ВІДМОВЛЯЙ СОБІ В ЗАДОВОЛЕННІ.

Дизайн 1 серії 5 дверей.

Міське життя кожен день пропонує щось нове. І завдяки ідеальному поєднанню захоплюючої динаміки, самобутнього дизайну і високоякісних матеріалів BMW 1 серії є частиною цього. По дорозі на роботу, в фітнес-клуб або на зустріч з друзями його невимушений стиль доведеться вам до душі. І час у дорозі пройде непомітно.

ДИЗАЙН КУЗОВА.

У виразних лініях кузова і великих повітрозабірних отворах вгадується величезний запас енергії BMW 1 серії. Плоскі виразні фари (в якості опції повністю світлодіодні) і велика здвоєна решітка радіатора в хромованою рамці є прикрасою передньої частини. Дивлячись на цей динамічний автомобіль, ви смакує задоволення за його кермом. У задній

частині автомобіля повний контакт з дорогою акцентують великі колісні ніші, підкреслюючи неперевершену стійкість. Це враження підсилюють горизонтальні лінії. L-образні світлодіодні блоки задніх ліхтарів притягують погляд і відразу видають типового представника автомобілів BMW.

СВІТЛОДІОДНЕ ОСВІТЛЕННЯ.

Адаптивні світлодіодні фари включають в себе інтегровані покажчики повороту, ближній і далекий світ, а також постійний ближнє світло і додаткове освітлення поворотів, що забезпечує безпеку і оптимальну якість освітлення дороги. Для ближнього і дальнього світла використовується вісім потужних світлодіодів. Витягнуті світлодіодні покажчики поворотів розташовані збоку від характерних світлодіодних кілець постійного ближнього світла. Система управління дальнім світлом і адаптивне освітлення поворотів з регульованим керуванням світлом для руху по місту, шосе та автомагістралей ефективно покращують умови видимості вночі: ви можете їхати не напружуючись, майже як удень.

При тумані або опадах світлодіодні протитуманні фари покращують видимість в ближній зоні, підвищуючи безпеку водіння. Їх відрізняють великий кут випромінювання, близький до денного світло, довговічність і низьке енергоспоживання.
Світлодіодні протитуманні фари під здвоєними круглими фарами розставляють сучасні акценти на ефектному передку BMW 1 серії.

Блоки задніх ліхтарів з двох частин в типовому L-образному дизайні теж світлодіодні. Один сегмент блоку розташовується в кузові, а інший – в кришці багажника. Динамічні стоп-сигнали попереджають миготінням водіїв рухомих ззаду машин про різкому гальмуванні, наприклад в небезпечній ситуації.

ДИЗАЙН САЛОНУ.

Свіжий, сучасний і лаконічний – таке перше враження від салону нового BMW 1 серії. Його підсилює типовий для BMW, орієнтований на водія кокпіт. У всьому салоні велику увагу приділено високоякісній обробці аж до дрібниць. У серійне оснащення BMW Radio Professional входять також різні хромовані акценти і чорна глянсова панель.
У багажному відділенні об’ємом 360 літрів можна розмістити покупки, рюкзак і

громіздкий багаж. Окуляри, камери та інші дрібні предмети можна розмістити в дверях і центральній консолі. Завдяки ексклюзивним поверхонь салон виглядає ще більш сучасним. А для індивідуалізації існують три лінії обробки – Urban Line, Sport Line і М Спорт пакет. Куди б ви не їхали на BMW 1 серії, ви можете бути впевнені: нудно не буде ні секунди.