БІЛЬШЕ КІЛОМЕТРІВ НА КОЖНОМУ ЛІТРІ.

Динамічні характеристики і економічність BMW 1 серії 5 дверей.

БІЛЬШЕ КІЛОМЕТРІВ НА КОЖНОМУ ЛІТРІ.

Динамічні характеристики і економічність BMW 1 серії 5 дверей.

Живий і енергійний BMW 1 серії немов створений для руху в міському потоці. З двигунами BMW TwinPower Turbo і опціональною 8-ступінчастою АКПП Steptronic він швидко доставить вас до мети, а в режимі ECO PRO забезпечить максимальний запас ходу. Ідеальний супутник – невгамовний в русі, стриманий в споживанні.

ТЕХНОЛОГІЇ BMW EFFICIENTDYNAMICS.

BMW EfficientDynamics дозволяє отримувати більше від кожного літра палива: менше палива, більше динаміки і ще більше задоволення від водіння. Технічні інновації, що поліпшують динамічні характеристики при одночасному зниженні витрат палива, є стандартом для кожного BMW.

BMW 116d EfficientDynamics Edition з 3-циліндровим дизельним двигуном BMW TwinPower Turbo об’ємом 1,5 л в плані ефективності і економічності грає в своїй лізі. Двигун розвиває потужність 85 кВт (116 л. С.) При 4000 об / хв і видає максимальний крутний момент в 270 Н · м в діапазоні 1750-2250 об / хв. Це дозволяє BMW 116d EfficientDynamics Edition розганятися до «сотні» за 10,4 секунди. Витрата в змішаному циклі складає всього від 3,8 до 3,4 л на 100 км при викидах CO2 від 101 до 89 г / км. Ці показники переконливо підкреслюють вражаючу економічність приводу.
Навіть в нижньому діапазоні оборотів 3-циліндровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo 1,5 л чуйно реагує на натиснення педалі і відрізняється відмінною плавністю ходу. Його система безпосереднього уприскування Common Rail скомбінована з турбокомпресором із змінною геометрією турбіни. Висока ефективність не в останню чергу зобов’язана заходам щодо поліпшення аеродинаміки. Сюди відносяться 16-дюймові легкосплавні диски з поліпшеною аеродинамікою і система управління повітряними заслінками з електроприводом, що регулює впуск повітря перед радіатором в залежності від потреби.

ДВИГУНИ BMW TWINPOWER TURBO.

Завдяки технології BMW TwinPower Turbo інноваційні бензинові і дизельні двигуни сімейства BMW EfficientDynamics значно швидше набирають потужність і більш чутливо реагують на натиснення педалі вже на низьких оборотах. При цьому вони дуже економічні і екологічні. Висока ефективність і оптимальна динаміка роблять задоволення за кермом ще емоційніше.
У бензинових двигунах використовується інноваційна технологія турбонаддува, повністю регульований механізм

газорозподілу Valvetronic із змінною фазою відкриття впускних клапанів подвійної VANOS і безпосереднєй високоточне уприскування. Високотехнологічні компоненти забезпечують оптимальний набір потужності при високій ефективності. У дизельних двигунів турбонаддув із змінною геометрією комбінується з безпосереднім уприскуванням Common Rail новітнього покоління. Таке оптимізоване згоряння сприяє зниженню витрати і викидів.

8-СТУПЕНЕВА АКП STEPTRONIC.

8-ступінчаста автоматична коробка передач Steptronic є ключовим компонентом пакету технологій BMW EfficientDynamics і підвищує планку динамічності і комфорту. Особлива точність підбору передавальних чисел забезпечує оптимальну передачу потужності – як на нижніх, так і на верхніх передачах. За рахунок цього істотно знижується витрата палива, тоді як водій отримує в своє розпорядження ще більш динамічний автомобіль. На високих швидкостях зменшуються обороти двигуна, що робить його більш економічним і менш гучним.
Важливу роль тут відіграє муфта гідротрансформатора – навіть при переході в режим ручного перемикання. У поєднанні з високою швидкістю зміни числа

оборотів двигуна і точним настроюванням коробки передач муфта забезпечує надзвичайно високу комфортність перемикань.
Взаємопов’язані функції, такі як прогнозуючий привід, розпізнавання режиму руху та дорожньої ситуації роблять значний вплив на характер перемикання коробки передач. У будь-якій дорожній ситуації система вибирає оптимальну передачу в залежності від режиму руху. Завдяки об’єднанню даних системи навігації і блоку управління коробкою передач в залежності від маршруту руху прогнозучий привід вибирає або чуйний спортивний режим реагування (режим «SPORT»), або орієнтовану на комфорт програму з більш рідкісними перемиканнями передач (режим «COMFORT»).

РЕЖИМ ECO PRO.

Як показали власні дослідження BMW, режим ECO PRO дозволяє економити в залежності від індивідуальної манери водіння до 20% палива. Ще 5% потенційної економії забезпечують функції руху накатом (тільки з АКП Steptronic), прогнозуючий асистент (тільки з системою навігації Professional) і функція «Маршрут ECO PRO» (тільки з навігаційною системою Business або Professional).

Система роз’єднує двигун і трансмісію, в результаті автомобіль рухається за інерцією без участі двигуна, коли на швидкості 50-160 км / год водій відпускає педаль акселератора і при цьому не натискає педаль гальма. Прогнозуючий асистент при необхідності забезпечує інтелектуальне відключення функції руху накатом.

Використовуючи дані навігаційної системи, прогнозуючий асистент розпізнає обмеження швидкості, в’їзди в населені пункти, криволінійні ділянки, перехрестя з круговим рухом, повороти і з’їзди з автомагістралі і в потрібний момент завчасно дає водієві рекомендації про зниження швидкості.

Враховуючи манеру водіння і дорожні умови, функція «Маршрут ECO PRO» пропонує найбільш економічний маршрут. Бортовий комп’ютер відображає величину економії палива, яка може бути досягнута за рахунок застосування маршруту ECO PRO.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ПОТОКАМИ ЕНЕРГІЇ.

До інтелектуальної системи управління потоками енергії BMW 1 серії в серійній комплектації відносяться такі технології BMW EfficientDynamics: автоматична зупинка і запуск двигуна, рекуперація енергії гальмування, електропідсилення рульового приводу і індикація моменту перемикання передач. Взаємодія даних технологій забезпечує екологічну мобільність і максимальну економічність.

Завдяки функції автоматичної зупинки і запуску двигуна ваш автомобіль витрачає паливо тільки під час руху. Поки ви стоїте на світлофорі або в пробці, функція автоматичної зупинки і запуску економить паливо, відключаючи двигун, як тільки важіль коробки передач переводиться в нейтральне положення і водій відпускає педаль зчеплення (в автомобілях з МКП) або після повної зупинки автомобіля (в автомобілях з 8 -ступінчастою ​​АКП Steptronic).
Коли функція активна, на інформаційному дисплеї відображається відповідний індикатор. Двигун миттєво запускається, як тільки водій включає передачу (МКП) або знімає ногу з педалі гальма (8-ступінчаста АКП Steptronic).
Функція автоматичної зупинки і запуску двигуна ніяк не впливає на комфорт і безпеку, оскільки не активується в разі, якщо двигун не досяг робочої температури, салон недостатньо прогрітий або охолоджений, ступінь заряду акумуляторної батареї недостатньо висока або водій обертає рульове колесо. При необхідності центральний блок управління запускає двигун, навіть якщо педаль гальма натиснута, наприклад, в разі скочування автомобіля вперед або при запотіванні лобового скла.
Функцію автоматичної зупинки і запуску двигуна можна відключити в будь-який момент натисненням кнопки.

У рульовому управлінні з електропідсилювачем посилення моменту повороту оптимально узгоджується з фактичною швидкістю. Завдяки цьому забезпечуються точна, оптимальна поворотність на високих швидкостях і легка маневреність. При цьому рульове управління витрачає енергію тільки тоді, коли це дійсно необхідно. За рахунок цього знижуються витрата палива і рівень викидів.

При кожному гальмуванні вивільняється кінетична енергія, яка до недавнього часу ніяк не використовувалася. Система рекуперації енергії гальмування дозволяє реалізувати цей незадіяний потенціал. Вона використовує енергію, що виробляється при гальмуванні або коли водій знімає ногу з педалі газу, перетворюючи її в електрику. За рахунок цієї енергії заряджається акумуляторна батарея. Завдяки даній інтелектуальній системі управління потоками енергії знімається необхідність в безперервній роботі генератора, що зменшує навантаження на двигун. В результаті: зменшується витрата палива, а потужність зростає, що відповідає цілям BMW EfficientDynamics.

Оптимальне, своєчасне перемикання передач дозволяє економити паливо, що особливо відчутно при водінні в місті, а також в поїздках на великі відстані. Оптимальне перемикання передач і зниження витрати палива – електронна система двигуна визначає найбільш ефективну передачу, виходячи з дорожніх умов і оборотів двигуна. На інформаційному дисплеї з’являються покажчики у вигляді стрілок, які підказують оптимальний момент підвищення або зниження передачі. Система також розпізнає швидкий розгін і відкладає відображення підказки до моменту відновлення числа оборотів двигуна. Внутрішні порівняльні дослідження BMW показали, що автомобілі з системою індикації моментів перемикання передач споживають приблизно на 4% менше палива.

BMW xDRIVE.

Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive бездоганно адаптується до самих складних умов і завжди забезпечує оптимальне зчеплення коліс з дорогою. Завдяки системам xDrive і DSC автомобіль зберігає курсову стійкість і керованість. Система xDrive – за допомогою датчика DSC – завчасно перерозподіляє тягове зусилля між передньою і задньою осями, своєчасно попереджаючи надлишкову або недостатню поворотність , і

підвищує тим самим курсову стійкість автомобіля. У критичних дорожніх ситуаціях рідше потрібне втручання з боку системи DSC. Таким чином, система BMW xDrive поєднує в собі переваги повного приводу – якісне зчеплення коліс з дорогою, курсову стійкість і безпеку – з класичною маневреністю BMW для ще більшого задоволення за кермом.