ПРІОРИТЕТ: ЧИСТЕ ЗАДОВОЛЕННЯ.

Дизайн 3-дверного BMW 1 серії

ПРІОРИТЕТ: ЧИСТЕ ЗАДОВОЛЕННЯ

Дизайн 3-дверного BMW 1 серії

Життя в місті підносить сюрпризи кожен день. Завдяки ідеальному поєднанню динаміки прискорення, самодостатнього дизайну і високоякісних матеріалів BMW 1 серії є одним з них. Їдете ви додому, в улюблений спортклуб або на зустріч з друзями, впевнений комфорт цього автомобіля однозначно підніме ваш настрій. Гарантовано короткі і швидкі поїздки – і однозначно ніяких тупиків!

ЗОВНІШНІЙ ДИЗАЙН

Потужні лінії і великі повітрозабірники підкреслюють енергійність BMW 1 серії. Вузькі, сфокусовані фари, які опціонально можуть бути повністю світлодіодними, гармоніюють з головним елементом дизайну передньої частини автомобіля – подвійною решіткою радіатора з хромованою рамкою. Динамічний вигляд автомобіля пробуджує бажання насолодитися справжніми емоціями від водіння. Великі колісні ніші і широка колія в задній частині підкреслюють впевнений контакт автомобіля з дорогою. L-образні світлодіодні задні ліхтарі – безпомилково впізнаваний елемент, який демонструє характер BMW – визнаного підкорювача міських вулиць.

ДИЗАЙН СВІТЛОДІОДНИХ СВІТЛОВИХ ПРИЛАДІВ

Яскраві цікавинки: для BMW 1 серії також доступні повністю світлодіодні L-образні задні ліхтарі, фари і протитуманні фари.

  • Адаптивні світлодіодні фари головного світла оснащуються інтегрованими вказівниками повороту, фарами ближнього і дальнього світла, а також денними ходовими вогнями і вогнями освітлення поворотів, що забезпечують оптимальне освітлення дороги. Вісім потужних світлодіодів виконують функції фар ближнього і дальнього світла. Вузькі світлодіодні вказівники повороту розташовані по сторонам характерних денних ходових вогнів, ефектно підкреслюючи їх обриси. Система управління дальнім світлом і адаптивні фари зі змінними режимами для їзди в місті, по заміським дорогам та швидкісним магістралям значно підвищують безпеку при русі в нічний час, забезпечуючи комфортне водіння в умовах освітлення, близьких до денних.

  • Світлодіодні протитуманні фари покращують видимість на ближній дистанції в тумані або в разі опадів, підвищуючи безпеку руху. Такі світлові прилади відрізняє широкий кут пучка світла, колір якого дуже близький до природного денного освітлення. Крім цього, світлодіоди відрізняються тривалим терміном служби і низьким енергоспоживанням. Разом з цим, розташовані під фарами елементи протитуманного освітлення надають сучасний вигляд і так ефектній передній частині BMW.

  • В задніх ліхтарях, що складаються з двох елементів характерної L-подібної форми, також використовується світлодіодна технологія. Блоки задніх ліхтарів складаються з елементів, розташованих на кузові автомобіля і на кришці багажника. При різкому гальмуванні автомобіля в аварійній ситуації динамічні стоп-сигнали починають блимати, попереджаючи рухомих позаду водіїв про небезпеку.

ДИЗАЙН САЛОНУ

Свіжий, сучасний і відкритий – саме таке враження справляє салон BMW 1 серії при першому огляді. І в подальшому це відчуття тільки зміцнюється. Кокпіт традиційно для BMW орієнтований на водія, а інтер’єр в цілому характеризується високим рівнем дизайну аж до найдрібніших деталей. Аудіосистема BMW Radio Professional, що входить в стандартне оснащення, доповнює різні хромовані деталі і декоративні панелі глянцево-чорного кольору.

Багажне відділення об’ємом 360 літрів здатне вмістити ваші пакети з покупками, рюкзак або великий багаж, а сонцезахисні окуляри, камери та інші дрібні предмети можна розмістити у дверних відсіках для речей і центральній консолі. Ексклюзивні покриття надають салону ще більш сучасний вигляд, а пакети оснащення Urban і Sport, а також спортивний пакет M Sport допоможуть надати салону додаткову індивідуальність. Куди б ви не відправилися на своєму BMW 1 серії, про одне можна сказати з упевненістю: вам ніколи не доведеться нудьгувати.