ПО-СПРАВЖНЬОМУ
НАСОЛОДЖУЮЧИСЬ
ЖИТТЯМ!

3-дверний BMW 1 серії.

ПО-СПРАВЖНЬОМУ НАСОЛОДЖУЮЧИСЬ ЖИТТЯМ!

3-дверний BMW 1 серії.

Відмовтеся від буденного, погоджуйтеся на екстраординарне – 3-дверний BMW 1 серії. Маневрений і компактний автомобіль з сучасної і спортивною зовнішністю. Модернізована передня частина, класична решітка радіатора BMW з хромованою рамкою і яскраві світлодіодні фари підкреслюють спортивний характер BMW 1 серії. У задній частині увагу привертають світлодіодні L-образні задні ліхтарі з двох елементів. А ергономічний салон забезпечує багаті можливості зберігання і простір. Задоволення від їзди посилюється за рахунок двигунів BMW TwinPower Turbo останнього покоління, які відрізняються потужністю і агресивністю. Варіанти виконання цього універсального 3-дверного автомобіля включають широкий діапазон моделей від економічної BMW 116d EfficientDynamics Edition до спортивної BMW M135i. Додаткову індивідуальність моделі можна надати за допомогою пакетів оснащення Urban Line, Sport Line і M Sport. А завдяки BMW ConnectedDrive ви можете ділитися всім зі своїми рідними та друзями під час поїздок. Це справжнє задоволення. Це BMW 1 серії

Технічні характеристики

Витрата в змішаному циклі, л / 100 км (116 EffDyn Edition)3.8–3.4
Викид CO2 в змішаному циклі, г / км (116 EffDyn Edition)101–89
Макс. крутний момент, Н · м при об / хв (116 EffDyn Edition)270/1,750–2,250

ВІДТКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ 3-ДВЕРНИЙ BMW 1 СЕРІЇ.

Дизайн кузова.

Потужні лінії і великі повітрозабірники підкреслюють енергійність BMW 1 серії. Вузькі, сфокусовані фари (можуть бути повністю світлодіодними) гармоніюють з головним елементом дизайну передньої частини автомобіля – фірмовими ґратами радіатора з хромованою рамкою. Динамічний вигляд автомобіля пробуджує бажання насолодитися справжніми емоціями від водіння. Великі колісні ніші і широка колія в задній частині підкреслюють впевнений контакт автомобіля з дорогою. L-подібні світлодіодні задні ліхтарі – безпомилково впізнаваний елемент, який демонструє характер BMW – визнаного підкорювача міських вулиць.

Динаміка руху і потужність

Маневрений і енергійний – BMW 1 серії ідеальний для міських вулиць. Двигуни BMW TwinPower Turbo і пропонована додатково 8-ступінчаста коробка передач Steptronic забезпечують миттєве вбудовування в будь-який потік. А режим ECO PRO дозволяє досягати максимальної дальності поїздок. Загалом, ідеальний супутник: швидкий як блискавка при розгоні і неймовірно економічний.

3,8–3,4 л.

Новітні технології уприскування палива, зміна фаз газорозподілу і турбонаддув – це і є рецепт успіху всього сімейства двигунів BMW EfficientDynamics. Як в бензинових, так і в дизельних двигунах крутний момент доходить до спортивних значень навіть на низьких оборотах двигуна. Однак з точки зору паливної економічності і викидів CO2 BMW 1 серії утримує показники на чудово низькому рівні. Особливо це стосується моделі BMW 116d EfficientDynamics Edition.

3-ДВЕРНИЙ BMW 1 СЕРІЇ — КОРОТКИЙ ОГЛЯД.