ВІДПОЧИНОК. НА НАЙВИЩОМУ РІВНІ.

Атмосфера та комфорт у BMW 7 серії.

BMW 7 серії створює особливу форму задоволення від поїздки не тільки для водія, але і для пасажирів. Пасажири, що займають розкішні задні сидіння, подорожують в комфортній атмосфері просторого салону. У той час як система активного регулювання ходової частини Executive Drive Pro в будь-якій дорожній ситуації

забезпечує найвищий рівень комфорту і динаміки, фонове освітлення та інноваційні функції систем забезпечення комфорту і розважальної системи створюють розслаблену атмосферу, і дозволяють отримати неймовірне задоволення від поїздки.

СИСТЕМА ОБ'ЄМНОГО ЗВУЧАННЯ BOWERS & WILKINS DIAMOND.

Система об’ємного звучання Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound створює студійну якість звучання в автомобілі. Спеціально підібрана схема розміщення динаміків гарантує найвищу якість звучання, незалежно від займаного місця в автомобілі. 16 динаміків загальною потужністю 1400 Вт забезпечують надзвичайну якість звучання.

Інноваційні матеріали, використовувані для виготовлення динаміків, створюють ідеальний баланс між якістю звучання і масою елементів. У конструкції високочастотних динаміків аудіосистеми Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound використовуються чисті синтетичні алмази. Цей виключно легкий і надзвичайно

міцний матеріал ідеально підходить для відтворення високочастотних сигналів. Серед інших особливостей системи – технологія Nautilus™, що забезпечує відведення небажаного випромінювання звуку від задньої сторони купола динаміка і дозволяє домогтися тривимірного звучання, а також два середньочастотних динаміки з технологією Kevlar® і два центральних сабвуфери з технологією Rohacell®.

Накладки динаміків із нержавіючої сталі оформлені з використанням ексклюзивного дизайнерського рішення – отвори в них розташовані відповідно до послідовності Фібоначчі. Разом з системою вмикається вишукане підсвічування динаміків, яке візуально підкреслює чудову якість звучання.

ОСНАЩЕННЯ EXECUTIVE LOUNGE.

Навряд чи де-небудь ще ви зможете подорожувати з таким же комфортом, як у BMW 7 серії у виконанні Executive Lounge. Оснащення забезпечує максимальний комфорт на місці заднього пасажира позаду крісла переднього пасажира завдяки безлічі регулювань положення, масажним функціям з інтерактивною програмою Vitality, а також наявності висувної підставки для ніг для особливо комфортного положення.

Крім того, оснащене електроприводом сидіння переднього пасажира можна зрушити далеко вперед і скласти його спинку, звільнивши максимум місця для ніг. Відкидний столик в центральній консолі та розважальна система для задніх пасажирів Experience є додатковими штрихами, що ідеально доповнюють місце для відпочинку в задній частині салону BMW 7 серії.

Сидіння Executive Lounge забезпечує задньому пасажиру, розташованому позаду переднього пасажира, максимальний комфорт, надаючи максимально можливий простір для ніг. Передбачене індивідуальне регулювання положення сидіння і нахилу спинки, що дозволяє подорожувати в найзручнішому, розслабленому положенні. Оснащена електроприводом висувна та регульована підставка для ніг на спинці сидіння переднього пасажира дозволяє зайняти особливо зручне та розслаблене положення.

Для розширення простору в задній частині салону сидіння переднього пасажира можна зрушити на 90 мм вперед і скласти підголівник, щоб він не перешкоджав огляду.

Консоль Executive Lounge в задній частині салону пропонує цілий ряд функцій, створюючи максимально можливий комфорт для пасажирів задніх сидінь. Вбудований 7-дюймовий сенсорний планшет BMW Touch Command гарантує максимальну зручність керування системами забезпечення комфорту та розважальною системою.

На місці заднього пасажира позаду сидіння переднього пасажира, поряд з відкидним столиком, який встановлюється вертикально та зсувається в горизонтальній площині, на консолі Executive Lounge є два вбудованих підсклянники, відділення для дрібних речей і ще одне функціональне відділення під підлокітником.

Крім того, в розпорядженні задніх пасажирів тримач з функцією зарядки планшета BMW Touch Command та ексклюзивні килимки з довгим ворсом. При установці консолі Executive Lounge автомобіль стає чотиримісним.

Подорожуйте з комфортом, прибуваючи на місце призначення бадьорим і повним сил. У комбінації з функцією масажу для задніх сидінь і розважальною системою Experience програма BMW Vitality має безліч функцій для покращення фізичного самопочуття пасажирів.

Пасажирам пропонуються вісім різних комплексів вправ для зміцнення м’язів спини та плечової частини. Інтерактивне тренування демонструється на задньому моніторі, а вбудовані в задні сидіння датчики зчитують ваші рухи та контролюють процес.

Пасажири задніх сидінь можуть також вибрати вісім різних масажних програм для оптимального розслаблення м’язів, а також розвантаження міжхребетних дисків. Передбачено три рівні інтенсивності кожної масажної програми.

Вісім масажних програм розділені на групи: стимуляція, розслаблення та відновлення. Стимулююча програма масажує окремі ділянки тіла, такі як поперек або верхня частина спини, а також все тіло. Крім того, за допомогою певних активних вправ знімається навантаження на хребет. Розслаблююча програма виконує м’який масаж спини, плечей і попереку, а програма відновлення сприяє зняттю напруги і втоми м’язів, особливо під час тривалих поїздок. На задньому дисплеї відображається анімація програми тренування (програма Vitality), синхронізована з роботою елементів системи масажу. Всі програми можна налаштувати за допомогою сенсорного планшета BMW Touch Command розважальної системи для задніх пасажирів.

ФОНОВЕ ПІДСВІЧУВАННЯ.

Світло створює світи – в природі, мистецтві, дизайні та в BMW 7 серії. За допомогою точкових і розсіяних джерел світла в салоні BMW 7 серії створюється неповторне відчуття сучасного стилю та комфорту. Світлове оформлення ідеально доповнює панорамний скляний дах Sky Lounge з підсвічуванням: природне джерело світла в поєднанні з відтінками фонового освітлення формує незабутню атмосферу.

Панорамний скляний дах Sky Lounge дозволяє милуватися небом, насолоджуючись відчуттям відкритості. Додаткове світло, що проникає крізь дах, наповнює обстановку в салоні відчуттям надзвичайного затишку та розкоші. Крім цього, пасажири можуть сховатися від яскравого сонячного світла, створивши приємне затінення сонцезахисною шторкою з електроприводом.

У темний час доби більше 15 000 світлових елементів даху створюють неповторну світлову картину. При цьому «зірки» можуть підсвічуватися одним з шести кольорів в залежності від обраного кольору фонового освітлення.

Передню секцію панорамного даху можна зрушити та підняти, що дає додаткові можливості вентиляції салону. Вбудований вітрозахисний козирок, що автоматично висувається, прекрасно захищає салон від вітру навіть при русі з відкритим дахом.

Комфортне підсвічування дозволяє створити в салоні особливу приємну атмосферу в темний час доби. Функція вітання світловою доріжкою (Welcome Light Carpet), що входить до складу системи фонового підсвічування, дозволяє висвітлювати простір перед дверима автомобіля при посадці та висадці.

Поряд з білим кольором для підсвічування можна вибрати й інші кольори: синій, помаранчевий, бронзовий, бузковий і зелений.

Доповнюють пакет світильники в передніх нішах для ніг, в бардачку, в центральному підлокітнику, у відділенні для дрібних речей заднього підлокітника та на спинках передніх сидінь. Крім цього, до складу пакета входять передні і задні лампи для читання, підсвічування дверей багажника, підсвічування декоративних планок, світильники в зовнішніх дзеркалах заднього виду та нішах для ніг задніх пасажирів, а також освітлення порогів всіх дверей.

ПАКЕТ AMBIENT AIR.

З пакетом Ambient Air одним натисканням кнопки салон автомобіля наповнюється легким, приємним ароматом. BMW пропонує вісім різних ароматів в чотирьох поєднаннях, складених спеціально для цього автомобіля. По черзі можна використовувати два з них. Передбачено три ступені регулювання інтенсивності аромату, які можна вибрати за допомогою контролера iDrive або відповідними клавішами на панелі керування клімат-контролем. Відповідна індикація виводиться на дисплей керування.

Одночасно з ароматизацією салону відбувається фільтрація та ефективне очищення

повітря, що надходить ззовні. Крім цього, за рахунок іонізації кисню помітно покращується якість повітря.

Вісім ароматів діляться на чотири групи: Blue Suite зі свіжими морськими відтінками, Green Suite з приємними рослинними нотками, Golden Suite з теплою, насиченою гамою, а також Authentic Suite зі справжніми природними запахами. При середній інтенсивності використання всі аромати зберігають стійкість близько шести місяців, після чого їх можна замовити додатково як оригінальні аксесуари BMW.

РОЗВАЖАЛЬНА СИСТЕМА ДЛЯ ЗАДНІХ ПАСАЖИРІВ EXPERIENCE.

Розважальна система в задній частині салону Experience не дасть нудьгувати заднім пасажирам у довгій поїздці.

Керування системою Experience здійснюється за допомогою сенсорного планшета BMW Touch Command, а до складу системи входять два кольорових дисплеї діагоналлю 10 дюймів, встановлені на задній стороні спинок передніх сидінь. Система також оснащується програвачем Blu-ray, роз’ємом HDMI для переносних пристроїв і приставок, а також різними роз’ємами для MP3-плеєрів. Через вбудований

радіоінтерфейс можна підключити спеціальні бездротові навушники, доступні в якості оригінальних аксесуарів BMW.

У поєднанні із задніми масажними сидіннями програму Vitality також можна використовувати спільно з розважальною системою для задніх пасажирів Experience.

СИСТЕМА EXECUTIVE DRIVE PRO.

Executive Drive Pro – це система регулювання ходової частини, яка забезпечує поєднання високого рівня комфортного водіння і покращених динамічних якостей. Завдяки функції активного придушення крену, що використовує електромеханічний привід, крен кузова при проходженні поворотів і русі по прямій зводяться до мінімуму. Основу системи складають активні стабілізатори на передній і задній осях, а

регулювання параметрів підвіски виконується безперервно під час руху. Подальше підвищення комфорту досягається за рахунок динамічної системи регулювання жорсткості амортизаторів (DDC) і використання для її налаштування додаткової інформації від системи навігації, з датчиків, які аналізують індивідуальний стиль водіння, а також даних з відеокамери, що сканує дорожнє полотно.