Концепція позашляхових мотоциклів BMW Motorrad x ESMC

BMW Motorrad x ESMC (скорочено для el solitario mc) – це електричний мотоцикл, розроблений на великі відстані навіть у найважчих умовах. Це було реалізовано на уральських мотоциклах, іспанський художник Iago Valino концертував сучасну інтерпретацію цих звичаїв BMW після Другої світової війни.

Що робить концепцію BMW Motorrad x ESMC унікальною, це те, що він замінює традиційний пасажирський візок на боковий автомобіль, який може вмістити інструменти, енергію та інші необхідні передачі.

У цьому додатковому вантажному просторі є ремінці для утримування лопат, сокир та інших видів інструментів, а його плоска основа означає, що можна також розмістити  додаткові акумулятори. Три світлодіодні прожектори в передній частині знімного бічного автомобіля, щоб покращити нічний зір у позашляхових умовах.

Весь мотоцикл працює від батареї потужністю 18,7 кВт / год, яка підтримується додатковими витратами навантаження. хоча точний пробіг не визначений, вважається, що концепція пропонує велику дальність навіть у найскладніших умовах.