Прогресивні автомобільні технології – на відстані дотику
Які автомобілі обирають айтішники?

З кожним роком подорожі стають дедалі комфортнішими і автовиробники намагаються створювати надсучасні автомобілі: практичні, технологічні та максимально безпечні. І це не дивно, адже долаючи маршрути, кожен автомобіліст хоче отримати від своєї подорожі максимум приємних вражень. Саме про це і розповідає проект АВТОпортрет. І сьогодні ми поговоримо з тим, хто просто обожнює подорожі та BMW X5, з директором Львівського ІТ Кластеру, почесним Амбасадором Львова  Степаном Веселовським, якого зустрічаємо в Львівському аеропорту ім. Данила Галицького. Наш герой є у списку 30 українців, віком до 30 років, які вже встигли зробити значний внесок в різних сферах, за версією видання KyivPost. Він має унікальний досвід і, головне, велике бажання змін.

Вітаю, Степане! Радий тебе знову бачити у Львові. Як долетів, куди зараз прямуєш?

Дякую, долетів чудово. В сучасному світі потрібно все встигати, тому мій графік завжди детально розпланований. Зазвичай, з аеропорту я відразу їду на роботу. Але зараз маю зустріч в центрі, тож їду туди.

 Ти часто подорожуєш літаком?

 Так, адже це зручно. Щороку з Львівського аеропорту відкривають нові напрямки, тому я тут дедалі частіше, як і більшість львівських айтішників. До того ж, згідно з даними дослідження IT-research, 62% усіх ІТ-спеціалістів Львова побували в цьому аеропорту цього року. А їх у Львові вже 21 тисяча.

Не секрет, що айтішники частенько літають у справах. В яких країнах ти встиг побувати за останній час?

 Звичайно, більшість поїздок – це поїздки по Україні. Але, якщо говорити про закордонні поїздки, то власне нещодавно я повернувся зі Штатів. То була дуже насичена бізнесова поїздка в Кремнієву долину. Вважаю, що всім варто переймати досвід у найкращих. Долина на сьогодні є епіцентром світу технологій і мені було дуже цікаво побачити зсередини бізнес- та стартап середовище і познайомитися особисто з важливими людьми. Наша індустрія є експортною. Компанії працюють із замовниками з цілого світу. Звичайно, якщо твої клієнти не тут, тобі потрібно якось зустрічатися з ними, їздити до них. По Україні це найкраще робити на автомобілі.

Наскільки сучасним має бути твій автомобіль?  Що має бути в ньому?

 Для мене є кілька важливих речей в автомобілі. Це насамперед має бути комфортний автомобіль, ще він має бути технологічним. Тобто такі опції, як дистронік, який допомагає тобі рухатися в корку чи тримати на трасі відповідну швидкість і водночас відпочивати. Також має бути мультимедіа, навігація, якою ти користуєшся дуже часто. Я взагалі розглядаю автомобіль на сьогодні як ґаджет, а не просто транспорт. Сучасний автомобіль – це не просто колеса та кермо. Зараз важливо те, які сервіси тобі пропонує авто.

Чим для тебе є автомобіль BMW X5?

 Насамперед, це керованість і задоволення від управління. Я достатньо довго їздив на автомобілях марки BMW, і можу сказати, що вони близькі мені по духу. Тож якщо говорити про BMW X5, він відрізняється від інших автомобілів своїм характером. Я б сказав, що він агресивний, навіть егоїстичний, тобто постійно задовольняє твоє его та працює з ним. Я б навіть порівняв цей автомобіль з жінками, адже вони теж провокують чоловіків на різні авантюри. Тож BMW X5 – це емоція!

 Без яких особливостей BMW X5 ти тепер просто не можеш обійтися?

 Це, звичайно, адаптивний круїз-контроль. Також не можу жити без автоматичної кришки багажника, без якісної мультимедіа-системи і головне – без естетичного сприйняття автомобіля, його якогось досвіду. До того ж, взаємодія з автомобілем має бути на високому рівні. У BMW X5 є технологія керування мультимедіа за допомогою жестів, що дозволяє тобі під час руху не відволікатися.

Що ближче до центру Львова ми під’їжджаємо, то більші корки. Скажи, це є проблемою будь-якого європейського великого міста?

 Я не є великим урбаністом, але, як на мене, великою проблемою Львова стало те, що центр виконує всі ролі. Через це він перевантажений автомобілями, усі намагаються орендувати офіси тут. Відповідно, створюється колапс. Зараз центром Львова я їжджу на самокаті, бо вдень важко припаркувати авто. Хоча від автомобіля відмовляюсь доволі рідко. А ще – я намагаюся не організовувати зустрічей у центрі і ніколи не матиму офісу в центрі Львова. Тому ми також хочемо вирішити урбаністичну проблему — створити діловий центр міста – IT Park, який буде на вулиці Стрийській.

BMW X5 відкриває перед нами нові можливості. Він мотивує до змін та у кожному русі розкриває свій особливий характер. Протестувати цього «тигра», щоб відчути усі його переваги, можна в офіційного дилера у Львові «Арія Моторс». Керування цим автомобілем – це не просто подолання маршруту, а, насамперед, високий рівень комфорту, передові технології та максимум непідробних емоцій!